TRYB JASNY/CIEMNY

Jak wybrać prezent dla dziecka, który będzie pamiątką na lata?Jest wiele okazji, kiedy chcemy podarować dziecku wyjątkowy prezent – narodziny, chrzest, roczek czy komunia. Jednak okoliczności nie muszą być szczególne, żeby wręczyć maluchowi upominek, który będzie pamiątką nawet po wielu latach! Poznaj nasze pomysły na ponadczasowe prezenty.


Na co zwrócić uwagę podczas wyboru prezentu dla dziecka?

Znalezienie idealnego prezentu dla dziecka nigdy nie jest łatwym zadaniem. Trzeba mieć na uwadze wiek, płeć, zainteresowania i okazję. Dużą popularnością cieszą się zabawki sensoryczne, które pomagają rozwijać zdolności mózgu. Chociaż taki podarunek jest praktyczny, może się okazać, że gdy maluch podrośnie, straci zainteresowanie i przekaże zabawki młodszemu rodzeństwu. Jeśli zależy Ci, żeby prezent był wyjątkowy i sprawił dziecku radość, ale też przez lata wywoływał miłe wspomnienia, warto wybrać sprawdzone pomysły. Oto kilka z nich!

Książka

Dzieci uwielbiają książki z kolorową okładką i pięknymi ilustracjami w środku. To może być świetny pomysł na prezent dla pociechy. Taki, do którego będzie wracać z sentymentem nawet po latach! W środku możesz napisać specjalną dedykację, dzięki czemu dziecko będzie Cię miło wspominać. W dziale literatury dziecięcej znajdziesz książki ponadczasowe, niosące mądre przesłanie, jak np. Mały Książę. Ta lektura skradła serca wielu małych i dużych czytelników i jest chętnie czytana także dzisiaj!

Wyjątkowy pluszak

Czasem warto zdecydować się na tradycyjne zabawki. Dobrym prezentem dla 4-miesięcznego dziecka z okazji chrztu może być miękka przytulanka – taki maluch dużo śpi, więc to praktyczny upominek. Jak sprawić, żeby ten podarunek stał się wyjątkowy? Można kupić personalizowaną zabawkę ze specjalną dedykacją dla pociechy. Sprawdzi się ona również jako prezent dla dziewczynki 5-latki, która będzie dumna, gdy otrzyma pluszową lalkę z własnym imieniem! Duża część nastolatków, a nawet dorosłych, uwielbia swoje przytulanki z dzieciństwa. Taki podarunek jest pamiątką na całe życie. Przejrzyj personalizowane zabawki, maskotki i inne ciekawe prezenty dla dziecka z Pastelove. Z szerokiej oferty na pewno wybierzesz niebanalny przedmiot, który stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki opcji personalizacji.

Sesja fotograficzna

Pomysłem na wyjątkowy prezent jest też sesja fotograficzna. Profesjonaliści, którzy przygotowują taki plan zdjęciowy, wiedzą, jak uzyskać ciekawy efekt, nawet gdy dziecko nie lubi pozować lub nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Studio jest wyposażone w różne akcesoria, np. koniki na biegunach, samochodziki i kosze, które pomogą uzyskać wyjątkowe kadry. Taki prezent na roczek będzie pamiątką i świetnym przeżyciem nie tylko dla solenizanta, ale i całej rodziny! Zdjęcie można umieścić w pięknej ramce i postawić na honorowym miejscu. Taki prezent gwarantuje wspomnienia, które po latach są bezcenne.

Biżuteria

Chociaż małe dzieci nie noszą biżuterii, często np. z okazji chrztu wręcza się im piękne łańcuszki czy medaliki. Taki podarunek będzie wspaniałą pamiątką, ale także inwestycją na przyszłość – łańcuszek ze złota jest wartościowym przedmiotem. Będzie idealny zwłaszcza dla dziewczynek, bo gdy podrosną, pokochają świecące akcesoria. Wcześniej warto się zastanowić, czy taki prezent chcesz wręczyć dziecku z rodziny przywiązującej wagę do tradycji – wtedy lepszy będzie medalik. Jeśli zdecydujesz się na biżuterię w neutralnym tonie, dobrym wyborem będzie łańcuszek z uroczym serduszkiem.

Unikatowy prezent przyniesie każdemu dziecku radość, a po latach zmieni się w piękne wspomnienia. Jeśli chcesz być ich częścią, wybierz coś, co sprawi, że pociecha poczuje się wyjątkowa!

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź