TRYB JASNY/CIEMNY

Jaki prezent na chrzest?

prezent na chrzest dziecka

Prezent na chrzciny może stanowić piękną pamiątkę, praktyczny dar czy zabawkę dostarczającą niekończącej się radości. Pomysłów jest bez liku, a mnogość wyborów może nieco przytłaczać. Jak więc wybrać idealne prezenty na chrzest, które usatysfakcjonują wszystkich? Podpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.

Prezent praktyczny czy pamiątkowy?

Zastanów się, które prezenty najbardziej ucieszą rodzinę malucha. Chociaż samo dziecko zapewne niewiele zapamięta z tej uroczystości, otrzymane pamiątki i prezenty pozwolą mu na zachowanie wspomnień o miłości bliskich osób. Decyzja należy do Nas – w internecie znaleźć można wiele akcesoriów dziecięcych, które ułatwią rodzicom codzienną opiekę nad dzieckiem, ale możesz też zdecydować się na tradycyjne pamiątki chrztu.

Płeć dziecka

Przy wyborze prezentu na chrzest, w większości przypadków nie musimy brać pod uwagę płci dziecka. Wiele prezentów jest uniwersalnych i odpowiednich zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Płeć dziecka może być istotna jedynie przy wyborze ubrań czy niektórych zabawek, jednak granica ta staje się coraz mniej wyraźna. Nie musimy się tym martwić! Oczywiście, są pewne wyjątki - na przykład zdobione kolczyki mogą nie sprawdzić się jako prezent dla chłopca, natomiast będą doskonałym prezentem dla dziewczynki. Również przy wyborze tortu na chrzciny warto zdecydować się na odpowiedni dla chłopca lub dziewczynki. Personalizowane słodkości z pewnością zrobią wrażenie!

Uniwersalne prezenty

Dobrym pomysłem dla maluszka jest prezent na chrzciny, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Co kupić na chrzest, aby mieć pewność że trafimy z prezentem? Bez wątpienia świetnie sprawdzą się różnego rodzaju vouchery na profesjonalną sesję zdjęciową, które pozwolą na zachowanie niezapomnianych wspomnień z tego dnia. Innym dobrym pomysłem są interaktywne zabawki lub klocki, zapasy pieluszek, specjalne pudełko na pamiątki zbierane podczas dorastania malucha, a nawet album na zdjęcia. To są prezenty, które sprawdzą się na każdym chrzcie!

Jakich prezentów na Chrzest unikać?

Wzniosłość ceremonii Chrzcin stwarza ryzyko popełnienia błędu w doborze prezentu. Jakich darów najlepiej unikać? Jeśli decydujesz się na zabawki, zdecydowanie omijaj te komercyjne, masowo produkowane i skierowane tylko na rozrywkę. Edukacyjne akcesoria z pewnością spotkają się z lepszym odbiorem rodziny malucha. Prezent na chrzciny powinien wyróżniać się wyjątkowością, różniąc się od upominków otrzymywanych przy innych okazjach. Wyjątkowe i personalizowane prezenty na chrzest znajdziesz w sklepie https://pomysloweprezenty.pl/

Pieniądze jako prezent na Chrzest

Powszechnym upominkiem na chrzest są pieniądze - szczególnie, gdy nie jesteś rodzicem chrzestnym, od którego oczekuje się większego zaangażowania w dobór prezentu. Zdecydowałeś się na wręczenie pieniędzy jako prezentu, ale chciałbyś dodać odrobinę oryginalności? Zamiast typowej koperty, postaw na uroczy, spersonalizowany skarbonkę lub ładnie zaprezentowany plik banknotów o małym nominale - na przykład 10 złotych. Dzięki estetycznemu podaniu, prezent zaprezentuje się oryginalnie i przyciągnie uwagę.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź