TRYB JASNY/CIEMNY

Prezent dla mamy wykreślanka do druku


Niezależnie od okazji, obdarowywanie bliskich osób prezentami DIY, zawsze jest wyjątkowym sposobem wyrażenia miłości i troski. Dlatego też, kiedy nadchodzi Dzień Matki, warto zastanowić się nad oryginalnym pomysłem na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy ukochanej mamy. Jednym z takich pomysłów jest własnoręcznie wykonana wykreślanka na Dzień Mamy do druku, która nie tylko dostarczy radość podczas rozwiązywania, ale przypomni o naszej obecności i zaangażowaniu. 

Wykreślanka na Dzień Matki


Wykreślanki to popularna forma łamigłówek, w których należy odnaleźć ukryte słowa w siatce liter. Mogą być zróżnicowane pod kątem tematyki, trudności czy rozmiaru, dlatego możemy je nawet dostosować do zainteresowań mamy. 

wykreślanka na dzień matkiPrzygotowałam kilka wzorów wykreślanek. Z pięknym kolorowym tłem oraz pastelowymi grafikami, wersję minimalistyczną, na której dziecko może samodzielnie narysować obrazki, np. swoją mamę lub wersję do pokolorowania. 

Na niektórych wzorach wykreślanki, słowa układają się w różne komplementy skierowane do mamy, a na innych ukryłam napis: "Jesteś najlepszą mamą na świecie."

Dziecko może zaznaczyć od razu wybrane słowa lub poprosić o to obdarowywaną mamę.

prezent na dzień matki przedszkoleMam nadzieję, że taka propozycja prezentu DIY na Dzień Matki przypadnie Wam do gustu. Zamiast kupować tradycyjne prezenty takie jak kwiaty czy biżuterię, spróbujcie podarować mamom coś kreatywnego i łatwego w przygotowaniu.

Wykreślanki na Dzień Matki do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź