TRYB JASNY/CIEMNY

Dlaczego smartwatch to dobry prezent na urodziny?

smartwatch

Zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie z okazji urodzin? Nowoczesny smartwatch to idealny podarunek zarówno dla dorosłego, jak i dziecka. Sprawdź, dlaczego warto wręczyć go na prezent.


Mnóstwo funkcji na nadgarstku 

Zegarki smartwatch to inteligentne, zaawansowane urządzenia wyposażone w mnóstwo przydatnych funkcji. Z tej przyczyny sprawdzą się dosłownie dla każdego. Dzięki wbudowanemu stoperowi, licznikowi przebytych kroków i kilometrów czy planom treningowym sprzęt jest idealnym wyborem dla sportowców i osób aktywnych. Funkcja mierzenia nasycenia krwi tlenem, tętna i monitorowania snu jest polecana dla osób, dla których ważne jest codzienne analizowanie swojego stanu zdrowia, natomiast licznik kalorii to niezbędnik dla osób na diecie. 

Ponadto urządzenie pozwala wykonywać połączenia telefoniczne, sterować multimediami odtwarzanymi na smartfonie czy namierzać aktualną pozycję GPS. Te i wiele innych przydatnych funkcji sprawia, że smartwatch jest naprawdę wszechstronnym, a przez to bardzo użytecznym gadżetem, który przyda się każdemu. 

Eleganckie, modne i stylowe smartwatche 

Wydaje Ci się, że smartwatche to wyłącznie modele o sportowym designie? Nic bardziej mylnego. W zależności od modelu urządzenia te charakteryzują się nie tylko sportowym, ale też bardziej klasycznym czy eleganckim wyglądem. 

Na przykład, smartwatch różowy damski Manta to modny model z kopertą w kolorze różowego złota, paskiem o barwie pastelowym kolorze oraz ekranem AMOLED z wymiennymi tarczami, które umożliwiają spersonalizowanie sprzętu i jeszcze lepsze dostosowanie go do indywidualnego stylu. Nowoczesne urządzenie świetnie sprawdzi się jako prezent dla stylowej i eleganckiej kobiety. 

Wodoszczelny sprzęt dla pływaków 

Większość smartwatchów jest wodoodporna. Z tej przyczyny idealnie sprawdzą się na prezent dla miłośnika pływania, ale również fana spływów kajakowych czy żeglowania. Wykonywanie tych czynności z klasycznym zegarkiem na ręku zwykle jest niemożliwe – standardowe czasomierze zazwyczaj mają niską klasę wodoszczelności, przez co pozwalają jedynie na korzystanie z urządzenia w deszczu albo mycie rąk z zegarkiem na nadgarstku. Smartwatche zasadniczo są w tej kwestii bardziej zaawansowane – umożliwiają często zanurzanie, pływanie, a nierzadko nawet nurkowanie. 

Prostota i wygoda obsługi 

Zastanawiasz się, czy smartwatch sprawdzi się jako upominek dla seniora albo dziecka? Oczywiście, że tak! Mimo mnogości funkcji zegarki te są bardzo łatwe i wygodne w obsłudze. Codzienne korzystanie z różnych funkcjonalności, zapisywanie pomiarów czy też ładowanie baterii w urządzeniu nie sprawi im trudności. 

Wygodniejszy niż smartfon 

Inteligentny zegarek można uznać za uzupełnienie albo przedłużenie funkcjonalności charakterystycznych dla smartfona. Na ekranie smartwatcha wyświetlisz powiadomienia z aplikacji działających na telefonie, zobaczysz informacje o nadejściu SMS-a, a nawet zrobisz zdjęcie aparatem fotograficznym w sparowanym smartfonie. Jednocześnie sprzęt ten jest wygodniejszy w obsłudze niż smartfon. Możesz go mieć zawsze przy sobie, niezależnie od tego, co właśnie robisz: pływasz, biegasz, a nawet śpisz. 

Przedstawione zalety smartwatchów to zaledwie kilka z wielu. Nowoczesny sprzęt sprawdzi się doskonale jako prezent na urodziny i każdą inną okazję. Funkcjonalne i modne modele inteligentnych zegarków znajdziesz w ofercie Manta. 

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź