TRYB JASNY/CIEMNY

Kupony dla mamy i taty do druku

kupony dla mamy i taty do druku

Kupony dla mamy i taty to doskonały pomysł na szybki prezent DIY dla tych z Was, którym zależy na ciekawym i szybkim prezencie wykonanym przez dzieci, przy maksymalnym wykorzystaniu wolnego czasu. Prezent nada się do przygotowania przez dzieci właściwie w każdym wieku - ich zadaniem jest jedynie wyciąć kupony i pokolorować gotowe elementy.

Kupony dla mamy do druku

Obecnie nie warunkuje się aktywności podejmowanych z rodzicami według płci, dlatego też przygotowałam kupony uniwersalne, które sprawdzą się zarówno dla mam, jak i dla tatusiów :) Ponadto takie kupony zapewnią wspólną chwilę całym rodzinom, a przy dobrym rozplanowaniu kilka chwil przez kilka kolejnych dni :)

Kupony dla taty do druku


Na kuponach zamieściłam przykładowe rzeczy, z którymi dzieci mogą pomóc swoim rodzicom, np. pomoc przy praniu, zmywarce, opiece nad zwierzakiem oraz takie, które wiążą się z okazywaniem czułości, np. kupon na przytulenie czy uśmiech. To od rodzica teoretycznie powinno zależeć z których kuponów skorzysta, ale w praktyce to zazwyczaj dziecko chce losować kupony i pomagać.


Kupony dzieci mogą wręczyć na gotowych kartkach lub schować je do przygotowanych wcześniej kopert, co jest super uroczą opcją i wygląda mniej więcej tak:


kupony upominkowe dla rodziców
Naklejki na koperty zrobiłam w wersji czarno-białej - ekonomicznej jak i z kolorowymi serduszkowymi postaciami wyobrażającymi postacie mamy i taty.

kupony dla rodziców do druku
W pliku znajdziecie 24 kupony do samodzielnego pokolorowania i ozdobienia przez dzieci. Pokolorować należy również czcionkę, więc dziecko dodatkowo zapamiętuje i ćwiczy litery. Ikonki pomogą zrozumieć kupony nawet bez umiejętności czytania.

kupony na dzień matki

Kupony dla Mamy i Taty do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź