TRYB JASNY/CIEMNY

Sauny ogrodowe - czy to dobra inwestycja?

sauna ogrodowa

Czy sauna w ogrodzie to tylko luksusowy dodatek, czy może wartościowa inwestycja dla każdego właściciela działki? W dzisiejszym artykule przyjrzymy się właśnie saunom ogrodowym. Czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Jakie są korzyści dają regularne seanse? Czy musisz dysponować dużą działką, aby pozwolić sobie na zakup sauny?Seanse w saunie ‒ zalety 

Sauna to nie tylko relaks i chwila dla siebie. To także wiele innych korzyści. Jakich? 

  • Seanse w saunie przyczyniają się do poprawy wydolności układu krążenia.
  • Wysoka temperatura, a co za tym idzie, wydzielanie potu, sprawiają, że z organizmu usuwane są woda i toksyny. 
  • Regularne seanse w saunie skutkują poprawą ukrwienia skóry, sprawiają, że staje się gładka, nawilżona, wygląda zdrowiej i piękniej. 
  • Kolejna, ważna zaleta, to redukcja dolegliwości bólowych, przede wszystkim bólu stawów i mięśni.
  • Sauna to także wsparcie odporności. Wysoka temperatura umożliwia pozbycie się bakterii i wirusów, a także, jak już wyżej wspomnieliśmy, toksyn. 

To jedne z ważniejszych, choć niejedyne korzyści. 

Propozycje od Koba Sauna 

Znasz już korzyści wynikające z seansów w saunie. A z jakim wydatkiem związany jest zakup sauny i jakie modele masz do wyboru? Poniżej kilka propozycji od Koba Sauna. 

1. Sauna ogrodowa Iglo 

Sauna ogrodowa Iglo o długości 3 m nie potrzebuje wiele miejsca, a sprawi, że Twój ogród zmieni się w wyjątkowe SPA. To model z piecem elektrycznym, wyposażony w szklane drzwi i duże okno, dzięki któremu podczas seansów będziesz mógł podziwiać naturę. Cena sauny to 33 794 zł. 

2. Sauna beczka 

Kolejna propozycja to sauna beczka, także o długości 3 m. Jest to model z przedsionkiem zewnętrznym. Letnią porą przedsionek będzie miejscem, w którym można wygodnie przygotować się do seansu. W pomieszczeniu parowym znajdują się dwie wygodne ławki. Sauna z piecem elektrycznym. Cena sauny to 31, 336 zł. 

3. Sauna ogrodowa loft 

Sauna ogrodowa loft to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Powierzchnia sauny to 8 metrów kwadratowych. W saunie znajduje się przedsionek wewnętrzny, pokój parowy z wygodnymi ławkami, a także natrysk. Bezpośrednio po seansie można więc wziąć prysznic (kabina prysznicowa wykończona ceramiką). Przedsionek natomiast jest wygodnym miejscem, żeby przygotować się do seansu. 

4. Sauna ogrodowa mini kwadro 

Sauna o naprawdę niedużych wymiarach - zmieści się nawet w bardzo małym ogrodzie. Wymiary wspomnianego modelu to: 

  • długość: 1,5 m
  • szerokość: 2,20 m
  • pokój parowy: 1,25 m

W pokoju parowym znajdują się dwie wygodne ławki. 

Sauna ogrodowa - czy warto? 

Czy warto zdecydować się na zakup sauny ogrodowej? Zdecydowanie tak! Taka inwestycja to całe mnóstwo zalet, w tym oszczędność czasu, jaki normalnie musielibyśmy przeznaczyć na dojazd do spa. 

Przedstawione powyżej modele to zaledwie część propozycji od Koba Sauna. Co więcej, oprócz saun, firma oferuje także balie ogrodowe. Duet w postaci sauny i bali to gwarancja relaksu idealnego.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź