TRYB JASNY/CIEMNY

O mnie

Witaj na blogu Dzieckiem bądź!


Mam na imię Ania i jestem magistrem wczesnej edukacji z kształceniem integracyjnym, a także świeżo upieczoną mamą rozkosznego słodziaka.

Blog Dzieckiem bądź powstał w 2015 roku. Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że trochę zostaniesz :)

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na maila:

dzieckiembadz@gmail.com


lub za pośrednictwem fanpage'a na Facebooku <TUTAJ>. Koniecznie polub Dzieckiem bądź na Facebooku, a nie ominą Cię informacje o nowych postach! Zajrzyj również na Pinterest i Instagram.

Trochę prywaty

Najbardziej na świecie kocham zwierzęta i gdybym mogła zamieniłabym swój dom na wielki zwierzyniec. 

Równie mocno jak zwierzęta kocham czytać książki (koniecznie w wersji papierowej, ach ten zapach stron i tuszu ❤) i oglądać seriale. Mogę godzinami rozprawiać o tych należących do moich ulubieńców. Ubóstwiam wszelkie mity, legendy oraz historie fantastyczne i kryminalne. Uwielbiam muzykę, najbardziej starego, dobrego, klasycznego rocka (od lat mam właściwie taką samą playlistę na YouTubie), ale nie pogardzę również rytmami latynoamerykańskimi czy koreańskimi.

Dlaczego blog?

Nauczycielką wychowania przedszkolnego jestem od 9 lat i mimo doświadczenia, obcowanie z dziećmi nieustannie mnie zaskakuje, ciągle uczę się i dowiaduję nowych rzeczy, a jeszcze z milion muszę udoskonalić :) Nauczyciele spędzają bardzo dużo czasu, aby przygotować się do pracy, a ja bardzo lubię im w tym pomagać, dlatego kilka lat temu założyłam bloga, na którym zamieszczam przydatne i darmowe materiały.
Jako nauczycielka jestem też blisko z rodzicami moich podopiecznych, zawsze staram się im służyć radą i pomocą. Uważam, że kontakt z rodzicami dzieci jest bardzo ważny dla sprawnej współpracy wszystkich zainteresowanych stron oraz wszechstronnego rozwoju dziecka. 

Jakiś czas temu i ja dołączyłam do grona rodziców, więc będę mogła wypowiedzieć się z drugiej strony barykady. Mam nadzieję, że przyłączycie się do mnie i do obserwacji najwspanialszej przygody jaką zgotowało mi życie - bycia mamą. 

Co znajdziecie na Dzieckiem bądź?

Dzieckiem bądź to zbiór materiałów potrzebnych do zajęć i codziennych aktywności z dziećmi, nieszablonowe zabawy, porady wychowawcze, propozycje interesujących produktów ułatwiających wspólne życie z małymi ludźmi a także mnóstwo przydasiów, które wszyscy tak kochają ;).

Wszystkie pomoce na blogu są w 100% darmowe. Niektóre artykuły mają charakter reklamowy lub zawierają linki afiliacyjne. Nie ponosicie żadnych kosztów czytając artykuły lub wchodząc w linki i tym samym wspieracie rozwój bloga.
Miłego pobytu! ❤❤❤

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź