TRYB JASNY/CIEMNY

Emi i Bambino czyli piękne wzory dywanów dla dzieci

dywan dla dziecka

Dywan jest tym elementem, który może w znaczny sposób wpłynąć na aspekt wizualny pokoju dziecka. Możemy nim stonować kolorowe wnętrze lub wręcz przeciwnie - ożywić to spokojne. Wybierając dywan dziecięcy zwróćmy uwagę na długość włosia - dla młodszych, bawiących się na podłodze dzieci, wybierzmy ten z dłuższym, miękkim runem np. dywan Shaggy. U nieco starszych dzieci natomiast lepiej sprawdzi się dywan z włosiem krótkim które łatwiej utrzymać w czystości. Miejmy na uwadze także aspekt związany z rosnącą liczba alergików i wybierajmy dywany antyalergiczne.

U nas kupisz piękny dywan do pokoju dziecka. W sklepie internetowym Dywany-Chodniki.com oferujemy prawdopodobnie największy wybór, dostępnych od ręki dywanów do pokoju dziecięcego. Od lat importujemy dywany, stawiając na jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Posiadamy niemal dowolne rozmiary dywanów i dywaników - zarówno małe, jak i duże.

Dywany są łatwe w czyszczeniu i antyelektrostatyczne. Wykorzystana do produkcji przędza sprawia, że dywany są miękkie, puszyste, runo dywanów jest elastyczne, a jednocześnie dywany są antyalergiczne. Dziecięce dywany w naszych kolekcjach są kolorowe, jednolite lub we wzory z bajek, gier komputerowych albo takie stanowiące od razu plac zabaw.

Dywany dla dzieci z kolekcji Emi i Bambino to wielki wybór kolorów i wzorów. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych wzorów.

Dywan dla dziecka Emi 00.2322

Uroczy dywan dla maluszka. Na granatowym tle bajkowa, urzekająca postać misia pandy śpiącego na księżycu. Towarzyszy mu mały, puchaty króliczek a nad głową świecą gwiazdy. Nie ma wątpliwości - to już pora na wieczorny odpoczynek. A wśród słodkich zwierzaczków przyjemniej jest utulić pociechę do snu. Wystarczy zamknąć oczy. Spód modelu został pokryty antypoślizgową powłoką, dzięki czemu doskonale przylega do podłoża.

dywan do zabawy dla dziecka


https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5778-dywan-dla-dziecka-emi-002322.html

Dywan Bambino 00.662a turkus

Piękny dywan do pokoju najmłodszych. Żywe, turkusowe tło doskonale eksponuje bajkowego królika umieszczonego w cylindrze. Brzegi modelu ozdobiono wzorem szarych i białych serduszek. Z cała pewnością dywan ten spodoba się młodym miłośnikom zwierząt a stonowana kolorystyka idealnie harmonizuje z jasnymi meblami, powiększając optycznie wnętrze. Model ten jest bardzo miękki i w dotyku przypomina wełnę. Doskonale poddaje się wszelkim zabiegom czyszczącym w tym praniu szamponem i odkurzaniu.

jaki dywan dla dziecka


https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/4223-dywan-bambino-00662a-turkus.html

Dywan dla dziecka Emi 00.2168

Ten dywan idealnie sprawdzi się kiedy nasze dziecko jest typem aktywnym, lubiącym ruch. Na szarym tle wyrysowano schemat gry w klasy. Obwiedziono go drogą, która może stanowić element zabawy w miasteczko. Na górze drogą jedzie samochód, na dole - autobus. To elementy mogą stać się początkiem kolejnej zabawy. Jednym słowem - ten model zapewni waszym pociechom zajęcie na kilka godzin. Spód modelu został pokryty antypoślizgową powłoką, dzięki czemu doskonale przylega do podłoża.

dywan dla dziecka droga


https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5921-dywan-dla-dziecka-emi-002168.html

Dywan Bambino 00.673a white koło

Jeśli wolelibyście kilka niewielkich dywaników świetnym rozwiązaniem są modele okrągłe. Ten jest kremowy, z namalowanym pyszczkiem misia panda. Trudno się nie uśmiechnąć widząc od rana, na podłodze wesołą mordkę. Ciekawy efekt można uzyskać układając na podłodze kilka okrągłych dywaników w różnych kolorach np. panda szara i panda kremowa. Dywan jest bardzo miękki i w dotyku przypomina wełnę. Doskonale poddaje się wszelkim zabiegom czyszczącym w tym praniu szamponem i odkurzaniu.

dywan okrągły dla dziecka


https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/3887-dywan-bambino-00673a-white-kolo.html

Dywan dla dziecka Emi 00.2236

Wymarzony dywan dla przyszłego astronauty! Jeśli twoje dziecko woli patrzeć w gwiazdy niż pod nogi a pytania o księżyc pojawiają się czyściej niż inne - to znak, że pociecha połknęła kosmicznego bakcyla. Nasz model przedstawia kosmonautę szusującego na tle księżyca i planet na... desce surfingowej. Wokół niego nie brakuje również gwiazd. Całość zachęca do snucia historii o kosmicznych przygodach. Spód modelu został pokryty antypoślizgową powłoką, dzięki czemu doskonale przylega do podłoża.

dywan dla dziecka


https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5771-dywan-dla-dziecka-emi-002236.html

U nas kupisz dywan do pokoju dziecka

Oferujemy prawdopodobnie największy wybór, dostępnych od ręki dywanów do pokoju dziecięcego. Zobacz najpiękniejsze dywany na www.Dywany-Chodniki.com


Artykuł reklamowy.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź