TRYB JASNY/CIEMNY

Ramka na Dzień Uśmiechu do druku

dzień uśmiechu fotobudka do drukuZbliża się Dzień Uśmiechu, ten wyjątkowy dzień, kiedy staramy się szerzyć pozytywną energię i radość wokół siebie. A co może być lepszym sposobem na uwiecznienie tych chwil niż zdjęcie? Dlatego postanowiłam stworzyć specjalną ramkę do zdjęć na tę okazję - dla dzieci, rodziców i nauczycieli. A co najważniejsze, jest zupełnie darmowa!

Dzień Uśmiechu ramka do druku


Ramka została zaprojektowana specjalnie na Dzień Uśmiechu, z dwójką dzieci oraz jasnymi, kolorowymi zwierzakami, które odzwierciedlają radość tego dnia miło się do nas uśmiechając.
Ramka jest odpowiednia zarówno dla dzieci, które chcą udekorować swoje zdjęcie, jak i dla nauczycieli, którzy chcieliby podzielić się uśmiechem ze swoją społecznością szkolną.


Pomysły na użycie ramki

- Zorganizujcie klasowe wyzwanie na zdjęcie z najszerszym uśmiechem i wykorzystajcie ramkę jako ozdobę.
- Dzieci mogą robić zdjęcia z rodzeństwem, zwierzętami lub ulubionymi zabawkami i ozdobić je elementami ramki.
- Nauczyciele mogą dodać zdjęcie w ramce do swojego zdjęcia profilowego w mediach społecznościowych, promując Dzień Uśmiechu wśród swojej społeczności.

Czekam z niecierpliwością, aby zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze! Pamiętajcie, że uśmiech to najprostszy sposób, by rozjaśnić czyjś dzień. Świętujmy więc razem Dzień Uśmiechu!

Ramka na Dzień Uśmiechu do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź