TRYB JASNY/CIEMNY

Mieszkańcy lasu ilustracje, ciekawostki, ślady do druku

mieszkańcy lasu ilustracje


Dziś chcę podzielić się z Wami czymś naprawdę wyjątkowym – zestawem darmowych pomocy edukacyjnych dla dzieci, które przeniosą je w tajemniczy świat leśnych mieszkańców. Jeśli chcecie wzbogacić edukację własnych dzieci lub zajęcia w przedszkolu o wiedzę na temat przyrody, jesteście we właściwym miejscu!

Plansze z mieszkańcami lasu

Przygotowałam dla Was serię kolorowych plansz przedstawiających zwierzęta, które można spotkać spacerując po lesie. Każda plansza zawiera piękne ilustracje oraz podpis pod każdym zwierzakiem.

Jakie zwierzęta mieszkają w lesie? To przede wszystkim: dzik, jeleń, jeż, lis, łoś, borsuk, szop, zając, bóbr, niedźwiedź, fretka, żubr, jaszczurka, wąż, ryś, sarna, sowa, wiewiórka, dzięcioł

leśne zwierzęta ilustracje do drukuCiekawostki o leśnych zwierzętach dla dzieci

Dla małych odkrywców przygotowałam zestaw ciekawostek o leśnych mieszkańcach. Czy wiecie, dlaczego jeże mają kolce? A może dlaczego sowy potrafią obracać głowę o niemal 360 stopni? Te i wiele innych fascynujących faktów czeka na Was w leśnym zestawie.

ciekawostki o leśnych zwierzętach dla dzieciŚlady leśnych zwierząt do druku

To moja ulubiona część zestawu! Dzięki tym materiałom, Wasze dzieci będą mogły nauczyć się rozpoznawać ślady pozostawione przez zwierzęta. To nie tylko świetna zabawa, ale też praktyczna umiejętność podczas rodzinnych spacerów po lesie.

ślady zwierząt do drukuJak pobrać materiały?

To proste! Wystarczy kliknąć w poniższy link i gotowe. Materiały są całkowicie darmowe, ale żeby je pobierać, należy mieć konto Google. Jeśli podobają Wam się moje pomysły, będę wdzięczna za udostępnienie tego wpisu i polecenie go innym.

Materiały Mieszkańcy lasu do pobrania TUTAJ

Komentarze

  1. Przepiękne materiały. Dziękuję po raz kolejny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne materiały, dziękuję bardzo :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowne materiały! Bardzo dziękuję za możliwość pobrania :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź