TRYB JASNY/CIEMNY

Dzień Dyni ramka do zdjęć do druku

 

dzień dyni ramka do zdjęć

Czy również czujecie to ekscytujące mrowienie w powietrzu? Jesień jest już tutaj, a wraz z nią nadchodzi Dzień Dyni, czyli polska alternatywa dla Halloween! To magiczne święto pełne kolorów, zabawy i pysznych smakołyków. Dla nas, nauczycieli i rodziców, jest to doskonała okazja, aby podzielić się tą radością z naszymi uczniami i dziećmi. Dlatego też wychodząc na przeciw Waszym prośbom, chcę zaproponować Wam pomysł na wyjątkową ramkę do zdjęć, którą można wydrukować na Dzień Dyni.

Jak stworzyć własną ramkę do zdjęć na Dzień Dyni?


Potrzebujecie kartonu lub grubszej tektury, kleju i moich darmowych materiałów na Dzień Dyni do wydrukowania!

Wspólnie z dziećmi zaprojektujcie, jak ma wyglądać ramka. Karton może zostać wycięty na kształt dyni, liścia lub inny jesienny motyw. Pomóżcie wyciąć odpowiedni kształt z kartonu i zróbcie otwór na zdjęcie lub fotobudkę.

Teraz czas na ozdabianie! Dodajcie koraliki, wstążki, liście z papieru lub inne elementy, które podkreślą temat Dnia Dyni. Nie zapomnijcie też o gotowych ilustracjach z pliku do pobrania.


Po zakończeniu zdobienia, pozostawcie ramkę do zdjęć na jakiś czas, aby wszystko dobrze wyschło i związało się ze sobą.

Gdy ramka będzie gotowa, umieśćcie w niej zdjęcie z Dnia Dyni lub innej jesiennej przygody. Możecie również użyć jej jako fotobudki i wykonać w niej pamiątkowe zdjęcia.

Dzień Dyni to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu z dziećmi i uczenia ich o tradycjach polskich, angielskich oraz twórczości. Mam nadzieję, że moja propozycja stworzenia ramki do zdjęć przyniesie Wam mnóstwo radości i wyjątkowych chwil.

Czekam również na Wasze pomysły i inspiracje na naszym blogu. Jakie inne aktywności planujecie na Dzień Dyni? Dajcie znać w komentarzach!

Ramka na Dzień Dyni do pobrania TUTAJ

Komentarze

  1. Dziękuje za to co robisz !!! To wielka pomoc na co dzień !

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź