TRYB JASNY/CIEMNY

Kolorowanka na Dzień Edukacji Narodowej dla dzieci

 

Kolorowanka na Dzień Edukacji Narodowej dla dzieci


Dzień Edukacji Narodowej tuż za rogiem! To szczególny dzień, kiedy doceniamy nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników oświaty za ich trud i poświęcenie w kształceniu kolejnych pokoleń. Choć jest to święto przede wszystkim dla dorosłych, nie zapominajmy, że edukacja dotyczy przede wszystkim naszych dzieci. Dlatego też mam dla Was małą niespodziankę!

Przygotowałam specjalnie na tę okazję kolorowankę dla najmłodszych. Dzięki niej Wasze pociechy będą mogły w kreatywny sposób uczcić ten dzień, a jednocześnie przypomnieć sobie, jak ważni są ludzie, którzy przekazują im wiedzę na co dzień.

Co znajdziecie w kolorowance?


Kolorowanka przedstawia sympatyczne postacie nauczyciela i nauczycielki w klasie oraz uśmiechnięte dzieci. W tym roku obchodzimy 250-lecie utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, stąd stosowny napis na tablicy ;) Po bokach mamy też elementy typowe dla szkolnej klasy - książki i  przybory. Wszystko to czeka na kolorowe kredki od Waszych maluchów!

Jak pobrać kolorowankę na Dzień Edukacji Narodowej?


To proste! Wystarczy kliknąć w link poniżej i pobrać plik na swojego laptopa. Możecie go potem wydrukować w domu lub w ksero. Kolorowanka jest w formacie A4, więc bez problemu dostosujecie ją do swojej drukarki.


Zachęcam wszystkich rodziców, aby skorzystali z tej okazji i pozwolili swoim dzieciom na kreatywne spędzenie czasu. Może to też być świetny pretekst do rozmowy o szkole, nauczycielach i tym, jak ważna jest edukacja.

Dziękuję Wam za czytanie i życzę wszystkim wspaniałego Dnia Edukacji Narodowej!

Kolorowanka na Dzień Edukacji Narodowej do pobrania TUTAJ


P.S. Jeśli podobała się Wam kolorowanka, dajcie znać w komentarzach! Chętnie przygotuję więcej takich niespodzianek dla Waszych pociech w przyszłości.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź