TRYB JASNY/CIEMNY

Dzień Postaci z Bajek napis do druku

Dzień Postaci z Bajek napis do druku

5 listopada to wyjątkowy dzień, który łączy pokolenia, pobudza wyobraźnię i sprawia, że świat bajek staje się na chwilę rzeczywistością. Dzień Postaci z Bajek to święto, które z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Oto kilka pomysłów, jak można uczcić to święto w szkole i w domu, a także specjalnie przygotowany napis Dzień Postaci z Bajek do wydrukowania.

Dzień Postaci z Bajek pomysły 

Zapraszam Was do sięgnięcia po kilka prostych pomysłów, które możecie wykorzystać aby uczcić to nietypowe święto: 

1. Przebieranki:

Zachęcamy dzieci do przyjścia do szkoły lub przedszkola przebrane za ulubione postaci z bajek. To wspaniała okazja do tego, aby porozmawiać o wartościach, które reprezentują poszczególne postacie, a także do rozwijania umiejętności wyrażania siebie.

2. Czytanie bajek:

Organizujemy wspólne czytanie bajek. Nauczyciele, rodzice, a nawet starsi uczniowie mogą przygotować krótkie fragmenty swoich ulubionych opowieści i podzielić się nimi z resztą grupy.

3. Konkursy i zabawy:

W poprzednim wpisie przygotowałam różnorodne zabawy tematyczne. Zachęcam do zajrzenia i wypróbowania! Niech kreatywność dzieci będzie jedynym ograniczeniem!

4. Warsztaty twórcze:

Zapraszamy na warsztaty, gdzie dzieci będą mogły stworzyć własne bajki, ilustracje do nich, a nawet krótkie inscenizacje teatralne.

Napis Dzień Postaci z Bajek do druku za darmo

Przygotowałam napis, w którym każda literka tworzy piękny baśniowy plakat. Napis będzie nie tylko informował o magicznej okazji, ale nada się też na dekorację. Każda literka jest na kartce A4. 

Napis Dzień Postaci z Bajek do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź