TRYB JASNY/CIEMNY

Mikołaj kalendarz adwentowy do pokolorowania

Mikołaj kalendarz adwentowy do pokolorowania


Dziś chciałabym Wam przedstawić wyjątkowy sposób na odliczanie dni do Bożego Narodzenia razem z Waszymi pociechami – kolorowy kalendarz adwentowy w formie twarzy Mikołaja i uroczymi bombkami!


Kalendarz adwentowy do pokolorowania do druku


Nasz kalendarz adwentowy to nie tylko narzędzie do odliczania dni do Wigilii, ale także fantastyczna zabawa kreatywna dla dzieci. Wykonany jest w formie dużego plakatu, na którym dominuje sympatyczna, uśmiechnięta twarz świętego Mikołaja, otoczona bombkami i ukrytymi w brodzie prezentami - reprezentującymi jeden dzień adwentu.


Jak to działa?


Zasada jest prosta i sprawia mnóstwo radości. Każdego dnia grudnia, począwszy od 1, Wasze dziecko odnajduje odpowiednią cyfrę i może pokolorować jedną bombkę lub prezent. 


Dlaczego warto odliczać dni do świąt?


Ten kalendarz to nie tylko świetna forma zabawy, ale także sposób na rozwijanie umiejętności motorycznych i kreatywności dzieci. Dodatkowo, wspólne kolorowanie i odliczanie dni do świąt może stać się cudowną rodzinną tradycją i sposobem na budowanie świątecznej atmosfery w domu.


Co będzie potrzebne?


Wystarczą kredki, flamastry lub farby – cokolwiek, co pozwoli Waszym dzieciom wyrazić swoją kreatywność. Każda element może stać się małym dziełem sztuki!


Kalendarz adwentowy do pokolorowania z głową świętego Mikołaja i bombkami to nie tylko piękna dekoracja, ale również znakomity sposób na kreatywne spędzanie czasu w adwentowym oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Zachęcam Was do wypróbowania tej zabawy i tworzenia niezapomnianych wspomnień z Waszymi dziećmi!

Mikołaj kalendarz adwentowy do pokolorowania i pobrania TUTAJ

Komentarze

  1. Dziekuję serdecznie za podzielenie się swoimi pięknymi pomysłami :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź