TRYB JASNY/CIEMNY

Zimowe domki dekoracja do druku

 

zimowe domki do druku


Zimowe domki to darmowa, dekoracyjna gazetka świąteczna do pobrania, która wprowadzi Was i Wasze pociechy w najbardziej magiczny czas w roku!

Zimowe domki do druku


Gazetka przedstawia idylliczny, zimowy krajobraz z urokliwymi domkami pokrytymi puszystym śniegiem, nad którymi unosi się Święty Mikołaj wraz z saniami i reniferami na tle pełnego księżyca. Jest to nie tylko piękna dekoracja, ale również świetny sposób na wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój. Dodatkowo pojawia się napis "IDĄ ŚWIĘTA", aby uwidocznić czas oczekiwania na nie.

Jak wykorzystać gazetkę świąteczną?


Gazetka sprawdzi się jako dekoracja domu - idealnie nadaje się do powieszenia w pokoju dziecięcym, salonie lub nawet w klasie przedszkolnej.
Możecie wykorzystać gazetkę jako tło do opowiadania świątecznych historii lub do zabaw tematycznych.
To doskonała okazja, aby porozmawiać z dziećmi o symbolice świętego Mikołaja i tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem.

Jak pobrać gazetkę?


To proste! Kliknijcie na końcu wpisu, aby pobrać gazetkę w formacie PDF, gotową do wydrukowania w domu lub w punkcie drukowania. Gazetka jest dostępna w wysokiej jakości, więc wydruki będą wyglądać fantastycznie na każdej ścianie.


Ta darmowa gazetka świąteczna to idealny sposób na dodanie odrobiny świątecznego czaru do Waszego domu. Jest piękna, edukacyjna i co najważniejsze, dostępna dla każdego bez żadnych kosztów. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by rozświetlić Wasze święta!


Zimowe domki dekoracja do pobrania TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź