TRYB JASNY/CIEMNY

Zaproszenie na jasełka do druku

zaproszenie na jasełka do druku


Jasełka to jeden z najpiękniejszych elementów świątecznych. Dlatego z wielką przyjemnością pragnę podzielić się z Wami specjalnymi zaproszeniami na jasełka – w dwóch wyjątkowych wersjach!

Jasełka zaproszenie


1. Wersja gotowa do użycia
Stworzyłam dla Was piękną, kolorową ilustrację, która idealnie oddaje świąteczną atmosferę. Zaproszenie w stylu akwareli przedstawia tradycyjną scenę narodzenia z Maryją, Józefem i Dzieciątkiem Jezus. Jest to idealny sposób, aby zaprosić bliskich na wspólne celebrowanie tej wyjątkowej chwili.

2. Wersja do pokolorowania przez dzieci
Dla najmłodszych wybierzcie zaproszenia do własnoręcznego pokolorowania! Jest to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do rozwijania kreatywności i umiejętności plastycznych naszych pociech. Pozwólcie dzieciom wypełnić scenę narodzenia swoimi ulubionymi kolorami, tworząc niepowtarzalne i osobiste zaproszenia dla rodziny i przyjaciół.

Jak pobrać zaproszenia na jasełka?


Zaproszenia są dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej. Możecie je wydrukować w domu lub w lokalnej drukarni, aby uzyskać najlepszą jakość. Wersja kolorowa jest gotowa do użycia, natomiast wersja do kolorowania zapewni Waszym dzieciom wspaniałą okazję do artystycznego wyrażenia się.

Zachęcam do pobrania i wykorzystania zaproszeń, aby jeszcze bardziej umilić to wyjątkowe świąteczne wydarzenie. Świętujmy razem magię Bożego Narodzenia!

Zaproszenia na jasełka do pobrania TUTAJ


Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź