TRYB JASNY/CIEMNY

Emma Materac- materace światowej sławyZdrowy sen to podstawa. To dlatego tak ważne jest, by zadbać o ergonomiczne łóżko i materac, które zapewnią zdrowy odpoczynek i pozwolą na pełną i efektywną regenerację. Wiodącym producentem doskonale zaprojektowanych materacy jest marka Emma Materac, znana obecnie już na całym świecie. 

 

Emma Materac- w trosce o dobry sen

Emma Materac to marka, która swoją obecność na rynku zaznaczyła w roku 2015 we Frankfurcie. Pierwszym zaprojektowanym szczegółowo od podstaw produktem był materac Emma Original. Z czasem marka zyskała popularność na całym świecie, a obecnie jest uważana za jedną z wiodących marek do spania.  Materace projektowane są tak, by zapewnić maksymalny przepływ powietrza, czego nie zapewniają zwykłe materace piankowe. Ulepszone sprężyny kieszeniowe gwarantują długotrwałą żywotność bez utraty funkcjonalności materaca. 

 

Oryginalny materac Emma Original Hybrid- najczęściej nagradzany materac w Europie

Materac Emma Original Hybrid to materac hybrydowy, kieszeniowo-piankowy. Jego konstrukcja składa się z aż 5 warstw komfortu. Pierwszą z nich stanowi wysokiej jakości pianka Airgocell Emma najnowszej generacji. Druga warstwa to wysokoelastyczna pianka z pamięcią, gwarantująca dostosowanie do każdej sylwetki. Kolejną warstwą jest pianka wspierająca HRX, a następnie podstawowa warstwa sprężyn kieszeniowych Edge-to-Edge, wykonana w najnowszej technologii. Ostatnią warstwę stanowi warstwa stabilizująca. Cały materac posiada zdejmowany pokrowiec łatwy do utrzymania w czystości, wykonany z poliestru i polipropylenu. Dzięki sprężynom kieszeniowym, zapewniony jest najbardziej efektywny przepływ powietrza, dzięki czemu materac gwarantuje optymalną temperaturę snu. Zastosowane w konstrukcji pianki są oddychające, dzięki czemu nawet latem cyrkulacja powietrza zapobiega poceniu się i wilgoci. Zastosowana pianka Helo Memory dostosowuje się do kształtu ciała, wspierając plecy, biodra i ramiona. 

Dzięki zastosowaniu materiałów o najwyższej jakości, materac Emma Original nie traci swojego kształtu po upływie lat. Producent udziela aż 10-letniej gwarancji, co poświadcza o najwyższej jakości produktu. Co więcej, materac Emma Original można położyć na każdej płaskiej powierzchni, nie wymaga on żadnego specjalnego stelażu. Materac posiada akredytację Planetly, co oznacza, że jest przyjazny środowisku naturalnemu. Materace Emma to najwyższa jakość snu, pełen odpoczynek i zdrowie dla pleców. Inwestycja w taki materac to najlepsze, co możemy zrobić dla własnego zdrowia i dobrego samopoczucia. 

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź