TRYB JASNY/CIEMNY

Importer i hurtownia zabawek Trifox

trifox hurtowania zabawek

W 2021 roku dwa przedsiębiorstwa specjalizujące się w imporcie zabawek od ponad 30 lat – Irex oraz Pisarek - zadecydowały o połączeniu sił i stworzeniu jednej firmy – Trifox. Ta fuzja połączyła lata doświadczenia sprzedażowego oraz znajomości branży. Trifox działa w skali regionalnej oraz ponadregionalnej, a siedziba firmy wraz z ogromną ekspozycją produktów mieści się w Bielsku – Białej. Na hali sprzedażowej hurtowni mierzącej 1800 m2 znaleźć można produkty renomowanych marek krajowych oraz zagranicznych.


Hurtownia Trifox posiada niezwykle szeroki asortyment produktów podzielonych na praktyczne kategorie i dostosowanych do potrzeb dzieci w różnym wieku. Zabawki sprzedawane przez Trifox zostały wyprodukowane przez cenione i znane firmy, wśród których znajdują się m.in. Clementoni, Marioinex, Trefl, Kinsmart, Sun Day, Simba, Hasbro, Mattel.

Wachlarz modeli poszczególnych zabawek pozwala na zaopatrzenie zarówno mniejszych, jak i większych sprzedawców detalicznych w sposób kompleksowy. Produkty obejmują zarówno zabawki skierowane do najmłodszych dzieci – takie jak grzechotki, zabawki interaktywne i edukacyjne, pluszaki, konie na biegunach, bujaczki, maty, piłki, lalki, jaki do starszych grup wiekowych. Asortyment zawiera liczne modele samochodów, zestawy „narzędzi”, zdalnie sterowane egzemplarze, gry planszowe, akcesoria sportowe oraz służące do aktywności na zewnątrz.
Priorytetem firmy Trifox jest dostarczanie przedsiębiorcom detalicznym produktów najwyższej jakości, gwarantujących optymalny rozwój dzieci oraz umożliwiających naukę przez zabawę. Produkty oferowane przez Trifox rozwijają kreatywność, jak również kompetencje miękkie – np. społeczne. W sprzedaży znajdują się także sezonowe produkty, np. dedykowane letnim zabawom czy ubarwiające zimowy (w tym świąteczny) czas.

Wszystkie egzemplarze z hali sprzedażowej są całkowicie bezpieczne dla użytkowników, co potwierdzają stosowne certyfikaty oraz atesty. Zabawki i akcesoria wykonane zostały z surowców wysokiej jakości, a ich główną rolą pozostaje stymulacja psycho-ruchowa oraz emocjonalna. Bardzo istotna dla Trifox, jako dystrybutorów, pozostaje edukacyjna strona zabawy – dlatego też w asortymencie znajdują się liczne gry logiczne, puzzle oraz inne zabawki edukacyjne spośród prawie 6000 wzorów zabawek.

Kto może zostać klientem Trifox?

Współpraca jest możliwa do nawiązania zarówno między mniejszymi przedsiębiorstwami, jak i osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą. Sporym ułatwieniem jest z pewnością możliwość zakupu poprzez platformę https://trifox.pl/b2b/pl . Dedykowana platforma sprzedażowa znacznie przyspiesza transakcję. Oczywistym atutem Trifox pozostają też konkurencyjne ceny oraz nastawienie perspektywiczne, na długotrwałą współpracę.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź