TRYB JASNY/CIEMNY

Zaproszenie na zakończenie roku szkolnego do druku

zaproszenie na zakończenie roku szkolnego do druku

Końcówka roku szkolnego tuż tuż! Mimo, że koniec roku jest zazwyczaj bardzo stresujący, skłania również do refleksji. Patrzymy teraz na wszystkie osiągnięcia, potknięcia, doświadczenia i przyjaźnie, które wykwitły w trakcie naszej wspólnej przygody. Dzisiaj dzielę się z Wami pomysłem na darmowe zaproszenie do druku na zakończenie roku szkolnego.

Zaproszenia do druku stanowią fantastyczne ułatwienie dla wszystkich zainteresowanych - dzieci, rodziców i nauczycieli. Chętne osoby mogą je zachować nawet jako pamiątkę. Uzupełnione zaproszenie możecie również udostępnić na profilu facebookowym lub instagramowym placówki. Jeśli oznaczycie przy tym stronę Dzieckiem bądź, będzie mi ogromnie miło!

Zaproszenie na uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego należy uzupełnić brakującymi danymi: rokiem szkolnym, datą uroczystości, godziną oraz miejscem. Wydrukowane zaproszenia wręczamy rodzicom lub wieszamy je na tablicy ogłoszeń.

Zaproszenia do druku na zakończenie roku szkolnego pomogą zaznaczyć czas, w którym świętujemy wspólne osiągnięcia, budujemy trwałe relacje i jednoczymy się jako społeczność szkolna lub przedszkolna.

W pliku znajdziecie dwa nieco różniące się treścią zaproszenia. Mam nadzieję, że chociaż trochę ułatwią Wam organizację :)

Zaproszenie na zakończenie roku szkolnego do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź