TRYB JASNY/CIEMNY

Dedykacje do książek na zakończenie roku Mały Książę

dedykacje do książek dla uczniów do drukuDedykacje do książek od dawna stanowią szczególny sposób wyrażenia uczuć i gratulacji naszym podopiecznym na zakończenie roku. Jednym z najpiękniejszych motywów, który wykorzystałam do stworzenia dedykacji do książek dla uczniów, jest Mały Książę, powieść stworzona przez Antoine'a de Saint-Exupery'ego. Zapraszam Was po darmowe dedykacje do książek!

Dedykacje do książek dla uczniów do druku


dedykacje do książek na zakończenie przedszkolaPostać Małego Księcia jest symbolem mądrości, przyjaźni i tęsknoty za prostotą dzieciństwa. Dlaczego warto sięgnąć po motyw Małego Księcia przy dedykacji dla ucznia? Przede wszystkim, to klasyczna powieść zawiera wiele ważnych przesłań, które mogą mieć głęboki wpływ na młodych czytelników. Przekazywanie wartości ukrytych na łamach powieści, jest nie tylko wyjątkowym, osobistym przesłaniem dla ucznia, ale również sposobem na zachęcenie go do samodzielnego odkrywania tajemnic literatury. 

Dedykacje do książek na zakończenie roku do druku


Dedykacje z motywem Małego Księcia dla uczniów są nie tylko wyrazem wdzięczności i wsparcia, ale także sposobem na podkreślenie znaczenia czytania i literatury. Poprzez dedykację uczniowie mogą zrozumieć, że książki nie tylko dostarczają rozrywki, ale także są źródłem mądrości i inspiracji. Motyw Małego Księcia jest doskonałym wyborem ze względu na swoją uniwersalność i ponadczasowość, która przemawia do czytelników w każdym wieku.

dedykacje do książek na zakończenie rokuPrzygotowałam kilka wklejek z moimi ulubionymi cytatami pasującymi do okazji zakończenia roku szkolnego. Na kilku wystarczy dodać jedynie podpis wychowawcy/-ów oraz miejscowość i datę, na innych zamieściłam dodatkowo miejsce na imię i nazwiska obdarowywanego ucznia.

Mam nadzieję, że te piękne dedykacje staną się pamiątką na lata.

Dedykacje do książek z motywem Małego Księcia do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź