TRYB JASNY/CIEMNY

Wakacyjne zadania do druku


Wakacje to czas, na który dzieci czekają z utęsknieniem. To okres wolny od szkoły, kiedy mogą cieszyć się beztroską zabawą i odpoczynkiem. Jednak zbyt wiele wolnego czasu może doprowadzić do znużenia i nudy. Dlatego warto zaplanować różnorodne aktywności, które umilą dzieciom letnie dni i staną się motywacją do zbierania niepowtarzalnych letnich wspomnień. Przed Wami Wakacyjne zadania, czyli co można robić z dziećmi w wakacje?

Wakacyjna lista zadań do druku


Lato jest idealną porą na próbowanie nowych rzeczy, ale również na czerpanie z małych chwil dnia codziennego. Długie dni i krótkie pogodne noce zachęcają do eksplorowania świata i do zabawy. 

Wakacje to doskonały czas, aby spędzić więcej czasu z dziećmi i cieszyć się wspólnymi przygodami. To również okazja do rozwijania i poszerzania dziecięcych zainteresowań. Niezależnie od tego, czy mieszkacie na wsi, czy w mieście, w przygotowanych przeze mnie zadaniach każdy znajdzie coś dla siebie.

Wakacyjne zadania to aż 44 pomysły na niezapomniane wakacje. Na każdej kartce A4 znajdują się 4 niepowtarzalne pomysły. Dobrze wydrukować wszystkie i wyciąć, a później schować do koperty lub ozdobnej miski i codziennie losować jedno. Po wykonaniu zadania, dziecko koloruje symboliczny obrazek i rysuje "ptaszka" w budce w lewym górnym rogu, na znak, że zadanie zostało wykonane. 

Jeżeli chcecie, zadania można wydrukować na mniejszym formacie, wówczas należy wybrać w ustawieniach drukowania "Wiele" i zaznaczyć 2 strony na arkusz.

Wakacyjne zadania do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź