TRYB JASNY/CIEMNY

Ostatni dzień roku szkolnego opaski

ostatni dzień przedszkola opaska


Rok szkolny dobiega końca, a to oznacza jedno - czas na podsumowania i pożegnania z wspaniałymi przygodami, które przeżyliśmy w ciągu roku. Zanim nadejdzie ostatni dzwonek, wpadłam na pomysł, aby jakoś oznaczyć ten szczególny ostatni dzień przedszkola, zerówki, 1, 2 i 3 klasy. Dlatego przygotowałam coś wyjątkowego - pamiątkowe opaski na zakończenie roku.

Ostatni dzień przedszkola opaska


Dla naszych najmłodszych bohaterów - przedszkolaków, którzy spędzili ubiegły rok odkrywając świat, tworząc pierwsze przyjaźnie i ucząc się nowych rzeczy, w pliku znajdziecie opaskę z napisem "Ostatni dzień przedszkola" wraz z uroczymi sowami - symbolami mądrości - do pokolorowania.

ostatni dzień zerówki opaskaOpaskę możecie wykorzystać również jako pamiątkowy podarek dla dziecka, które z jakiegoś powodu kończy edukację w danym przedszkolu, co jak wiemy zdarza się w ciągu roku.

Ostatni dzień zerówki opaska


Dla zerówkowiczów, którzy od września wchodzą na ścieżkę edukacji szkolnej, przygotowałam podobne opaski. Koniec zerówki to zawsze bardzo emocjonujące przeżycie, opaski na głowach i wspólne w nich zdjęcia, na pewno dodatkowo go uświetnią.

ostatni dzień roku szkolnego opaska


Ostatni dzień 1 - 3 klasy opaska


Zrobiłam również wersję dla starszych dzieci, myślę, że one również ucieszą się z opasek, które będą mogły samodzielnie pokolorować i ozdobić. 

Wybraną opaskę należy wydrukować odpowiednio wiele razy, następnie dzieci kolorują i wycinają. Pomagamy skleić końce i dopasować rozmiar. Gotowe!

Opaski na ostatni dzień roku szkolnego do pobrania TUTAJ

Opaski na ostatni dzień roku szkolnego do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź