TRYB JASNY/CIEMNY

Magiczny prezent dla fana Harry'ego Pottera – co warto wziąć pod uwagę?

prezent dla fana Harryego Pottera

Rzesza fanów serii o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling zaliczyła już swój największy wzrost, jednakże ta kultowa historia wciąż przyciąga nowych miłośników. Sprawia to, że co rusz powstają kolejne rzeczy idealne na prezent dla Potteromaniaka. Co będzie najlepszym wyborem dla dziecka, które dopiero co wkroczyło w ten magiczny świat? Jakie przedmioty nabyć z myślą o wieloletnim fanie, który wciąż zachwyca się Harrym Potterem?Prezent dla Potteromaniaka ze stażem

Nie jest łatwo wyselekcjonować podarunek dla osoby, która na tym etapie z pewnością ma już dużo przedmiotów choć trochę nawiązujących do tego magicznego świata. Dodatkowo dochodzi fakt, że sam Harry Potter to nie tylko filmy, ale także książki i nie wszyscy fani lubią obydwa sposoby przedstawienia wydarzeń wymyślonych przez J.K. Rowling. Są jednak pewne przedmioty, które mogą zadowolić Potterowych weteranów, a wśród nich znajdują się:

  • gry planszowe z serii Harry Potter, które są idealną formą rozrywki na nudne dni;
  • gry komputerowe, których akcja rozgrywa się w magicznym świecie, a ich rozgrywka pochłania na wiele godzin;
  • ubrania, które nawiązują między innymi do czterech domów w Hogwarcie, jak i do samej szkoły.

Faktem jest, że część z nich może już być częścią kolekcji zażartego fana Harry'ego Pottera, jednakże plusem tych wariantów jest to, że ciągle wychodzą nowe odmiany tychże przedmiotów. Są na tyle rozchwytywane, że producenci robią wszystko, aby utrzymać sprzedaż i na wszelakie możliwe sposoby udoskonalają pierwotne wersje gier, a także ubrań.

Idealne podarunki dla nowych fanów

Łatwiej jest wyselekcjonować coś dla osoby, która dopiero co zaczęła fascynować się magicznym światem Harry'ego Pottera. Można przypuszczać, że taka osoba nie ma jeszcze dużej kolekcji, a każdy najmniejszy element nawiązujący do Hogwartu czy któregoś z jego domów zadowoli ją i pomoże rozpocząć zbieranie rzeczy sygnowane logiem Harry'ego Pottera. Co więc dobrze jest nabyć w takiej sytuacji? Można wziąć pod uwagę między innymi:

  • książki i filmy, ponieważ najczęściej to wokół nich buduje się swój własny magiczny świat (warto pamiętać, że oprócz standardowych książek można nabyć również edycje specjalne i książki nawiązujące do tematów pobocznych);
  • magiczne zestawy klocków LEGO Harry Potter – za ich pomocą można budować całe czarodziejskie uniwersum, a nawet odgrywać scenki z książek i filmów;
  • figurki przedstawiające postacie ze świata Harry'ego Pottera, ponieważ zbieractwo figurek jest czymś, co fascynuje wielu fanów poszczególnych serii książkowych i filmowych.

Ostatecznie początkującemu Potteromaniakowi dużą dozę radości może przynieść coś, co sam jest w stanie stworzyć. To właśnie tak najczęściej powstają duże kolekcje, z których radość można czerpać przez wiele lat. W końcu nie ma nic lepszego, niż podziwianie czegoś, w co włożyło się tak dużo wysiłku i starań.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź