TRYB JASNY/CIEMNY

Wakacje z dziećmi w górach czy nad wodą? U nas problem rozwiązany

wakacje w górach z dziećmi

Szukasz miejsca dogodnego na rodzinne wczasy? Chcesz podziwiać górskie krajobrazy, a zarazem móc zabrać dzieci nad jezioro? Idealny byłby też nieograniczony dostęp do basenu i placu zabaw. Zaplanuj wyjazd do Tylicza w Beskidzie Sądeckim. Przeczytaj i dowiedz się, gdzie zarezerwować nocleg, aby komfortowo wypocząć w rodzinnym gronie.


Tylicz - kameralna miejscowość obok Krynicy-Zdroju

Nie przepadasz za zatłoczonymi kurortami? Unikasz gwarnych hoteli, bo chcesz wypocząć w ciszy, a zarazem mieć blisko do ciekawych atrakcji? Zaplanuj wakacje w Tyliczu. To urokliwe miasteczko sąsiaduje z Krynicą-Zdrojem. Nie jest tak popularne, jak inne beskidzkie kurorty. Nie mnie jednak każdy, kto choć raz tam zawita, jest zauroczony łagodnym krajobrazem wzgórz, poprzecinanych rzeczkami Muszynką, Kamienną i Mochnaczką. Zimą działają prężnie ośrodki narciarskie TYLICZ.Ski, Master-ski Family i Master-Ski Sport, świetnie przygotowane na przyjęcie rodzin z dziećmi i kolonii sportowych. Są tu szkółki narciarskie i wyciągi dla początkujących narciarzy. Latem turyści korzystają z licznych szlaków pieszych i rowerowych, które wiodą aż do Muszyny, Krynicy. Jeśli lubicie spacery wśród zieleni, to z pewnością spodoba się Wam tylicki Park Zdrojowy z tężnią i źródłem wody mineralnej Tyliczanka oraz okoliczne ścieżki przyrodniczo-dydaktyczne. Miłośnikom wycieczek rowerowych polecić można malowniczą trasę przez Powroźnik do Muszyny nad Popradem. Przede wszystkim zaś Tylicz jest świetną bazą wypadową do zwiedzania pasma Beskidu Sądeckiego i atrakcji w beskidzkich kurortach. 

Atrakcje dla rodzin z dziećmi w okolicach Tylicza

Uwierz, że wczasy w Tyliczu spodobają się wszystkim członkom Twojej rodziny, niezależnie od wieku i zainteresowań. Spójrz, ile ciekawych miejsc zobaczycie w pobliżu Tylicza:

  • kolej gondolowa z Krynicy-Zdroju na Jaworzynę Krynicką;
  • szlaki piesze po Paśmie Jaworzyny na Halę Łabowską;
  • tor saneczkowy, park linowy i wieża widokowa w Krynicy-Zdroju;
  • atrakcje wokół Jeziora Klimkowskiego, w tym plaża, rejsy po jeziorze, zapora wodna na rzece Ropa w Klimkówce;
  • atrakcje wokół Jeziora Rożnowskiego, w tym kąpielisko i plaża w Rożnowie, zapora na Dunajcu, przystanie jachtowe, szlaki spacerowe brzegiem jeziora;
  • spływ kajakowy rzeką Poprad;
  • ogrody sensoryczne i tematyczne w Muszynie;
  • kompleks wodno-rozrywkowy Baseny na Radwanowie w Piwnicznej-Zdroju.

Jak widzisz, wczasy w Tyliczu to nie tylko wędrówki po Beskidach i atrakcje w popularnej Krynicy-Zdroju. To też łatwy dostęp do większych kompleksów wodnych, gdzie możecie kąpać się, relaksować na plaży i pływać łódką bądź statkiem turystycznym. Jeśli jeszcze zarezerwujecie pobyt w rodzinnym pensjonacie z basenem, sauną i placem zabaw, to wyjazd będzie strzałem w dziesiątkę dla całej Waszej rodziny. 

Noclegi w Tyliczu. Pensjonat dla rodziny z dziećmi

W centrum Tylicza przy ulicy Pułaskiego znajduje się kameralny pensjonat Willa u Marty, miejsce idealne dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Oferta obiektu obejmuje noclegi w komfortowych pokojach, apartamentach i domku przy wyciągu Master.Ski, całodzienne wyżywienie oraz dostęp do rodzinnej strefy relaksu. Na dziedzińcu obok pensjonatu znajduje się podgrzewany basen, plac zabaw dla dzieci i kącik odpoczynku dla rodziców. Goście korzystają również z sali wypoczynkowej z bilardem, z sauny i siłowni. Obsługa zapewni rodzinom z dziećmi niezbędne akcesoria, takie jak wanienki do kąpieli, łóżeczka, przewijaki, chusty turystyczne. Na najmłodszych gości czeka kącik zabaw malucha. Dzięki tak rozbudowanej ofercie wakacje w górach z dziećmi  sprawią radość każdej rodzinie. 

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź