TRYB JASNY/CIEMNY

Magiczne karty do wydrukowania

wróżby na andrzejki

Wróżby andrzejkowe dla dzieci w poprzednich latach już pojawiły się na blogu. Zerknijcie do kategorii ANDRZEJKI, a na pewno znajdziecie wśród nich sprawdzone andrzejkowe inspiracje. Tym razem do przygotowanych przeze mnie wróżb wykorzystałam latarkę i magiczną kulę. Zabawa doskonale sprawdzi się w żłobku, przedszkolu, szkole i w domu. Chętni do wprowadzenia w życie odrobiny magii?


Zabawa z latarką na andrzejki


Do proponowanej zabawy andrzejkowej do wydruku potrzebujecie jedynie dostępnych na Dzieckiem bądź kart i latarki. Zamiast latarki możecie użyć oczywiście latarki telefonicznej lub lampki. Acha i byłabym zapomniała - niezbędne są jeszcze uśmiechy dzieci i ich chęć do zabawy ;)


Wróżby na andrzejki
Magiczna kula na andrzejkiAby przygotować karty, należy wydrukować ich 30. Na jednej stronie A4 zamieściłam 2 karty, więc po prostu drukujecie tę stronę x15. Później karty wycinamy i przyklejamy z drugiej strony wycięte wcześniej symbole w kółeczkach. 

wróżby na andrzejki
Magiczna kula będzie idealnym akcentem podczas obchodów andrzejek. Aby stworzyć magiczną kulę możecie sprawić sobie kulę plazmową. Możecie również wykorzystać tę zabawę dla dzieci podczas innych okazji, np. urodzin lub nocowanek. 


Po prześwietleniu kuli oczom dzieci ukaże się symbol, a na załączonej do kart legendzie, możecie sprawdzić jego znaczenie. 

Zabawa Magiczne karty do pobrania TUTAJ

Komentarze

  1. Fantastyczna strona i super pomoce :) dziękuję

    OdpowiedzUsuń
  2. Wpaniałe! Serdecznie dziękuję

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź