TRYB JASNY/CIEMNY

Pomysł na prezent świąteczny 2022 – keyboardy dla dzieci w różnym wieku

keyboard dla dzieckaGorączkowo poszukujesz prezentu dla swojej pociechy? Chcesz sprawić ogromną radość maluchowi z Twojego otoczenia? W niniejszym artykule znajdziesz pomysły na prezenty dla przedszkolaka i ucznia, dzięki którym najbliższe święta będą dla nich wyjątkowe!


Keyboardy Casio to wysokiej jakości instrumenty klawiszowe, które można dopasować do wieku dziecka i stopnia jego umiejętność gry. Keyboardy są urządzeniami zaawansowanymi technologicznie, a jednocześnie łatwymi w obsłudze i lekkimi. Umożliwiają pobieranie nauki od nauczyciela, ale także zachęcają do samodzielnych prób tworzenia lub odgrywania utworów.

Keyboardy dla dzieci w wieku przedszkolnym CASIO Mini

Już przedszkolak może oswajać się z klawiaturą i dźwiękami, jakie wydają pierwsze klawisze. Marka Casio proponuje dwa szczególne modele keyboardów, które nadają się na prezent świąteczny dla dziecka w wieku ok. 3-5 lat.

Casio Mini odpowiada na potrzeby maluchów w wieku przedszkolnym. To keyboard dla początkujących wyposażony w klawiaturę 32-u lub 49-cio klawiszową. Podczas gry na instrumencie zapewniającym przyjemne brzmienie dziecko oswaja się z dźwiękami.

Intuicyjna obsługa, czytelny ekran LCD, duże funkcjonalne przyciski i ciekawa kolorystyka sprawiają, że maluch traktuje grę jako zabawę. Bawiąc, uczy się grać pierwsze łatwe melodie. Minipianinko może być więc początkiem wielkiej przygody z muzyką!

Szukając prezentu na święta dla małego dziecka zwróć też uwagę na nowy model Casio SA-50. Instrument jest niewielki, bo ma 32 klawisze, jest estetycznie wykończony, ma trwałą, odporną na zniszczenie obudowę. Gwarantuje doskonały dźwięk, a także został wyposażony w funkcję metronomu, pogłosu i transpozycji.

Keyboard Keylighting z podświetlaną klawiaturą

keyboard dla dzieci


Odrobinę starsze dzieci, te w wieku wczesnoszkolnym, mogą rozpocząć naukę gry na pianinie także w domu za sprawą instrumentu z serii Keylighting. Jak sama nazwa wskazuje, został on wyposażony w podświetlane klawisze.

Klawiatura ze zintegrowaną funkcją do nauki umożliwia szybkie oraz bezstresowe opanowanie gry wielu piosenek i utworów muzycznych, dając motywację do codziennych ćwiczeń.

Taki wyjątkowy prezent świąteczny spodoba się nie tylko dzieciom, ale i dorosłym, którzy chcą spróbować swoich sił w grze na klawiszach.

Podczas grania muzyk naciska na klawisze przypominające fortepianowe, może wybierać poziom głośności stosując dynamiczny styl gry, a na ekranie pojawiają się obrazki dłoni, które sugerują, czy grać lewą, czy prawą ręką.

Model CASIO LK-S450 zapewnia dostęp do aż 200 rytmów do akompaniamentu i 600 brzmień różnych instrumentów, co umożliwia naukę grania, ale także koncertowanie na wyższym poziomie zaawansowania.

Instrument jest elegancki i stylowy, bardzo lekki, wyposażony w 61 klawiszy, czytelny ekran LCD, a w połączeniu z bezpłatną aplikacją Chordana Play zastąpi nawet nauczyciela gry podczas prób w domu.

Tego typu keyboard dla dziecka może być kołem napędowym do samodzielnej nauki gry albo korzystania z lekcji w szkole muzycznej. To inspirujący prezent świąteczny, który na pewno nie będzie się kurzyć na półce.

Casiotone keyboard idealny dla nastolatka

keyboard dla dziewczynki


Nastolatka czasami trudno przekonać do ćwiczeń na instrumencie. Jednak, gdy młody człowiek otrzyma jako prezent na święta keyboard z serii Casiotone, na pewno chętnie spróbuje swoich sił w nauce gry.

To urządzenie to 61-klawiszowy keyboard ze zintegrowanych uchwytem do przenoszenia i bardzo wydajną baterią. Ma wąski profil i zaokrąglone rogi, więc tym łatwiej jest zabierać go ze sobą na próby, koncerty, a nawet wyjazdy ze znajomymi. Jednocześnie zapewnia doskonały dźwięk i łączy walory akustycznego instrumentu z urządzeniem multimedialnym.

Nowy model CASIO CT-S1000V z grupy keyboardów Casiotone nie tylko umożliwia odgrywanie i tworzenie utworów muzyki rozrywkowej, ale także posiada bank 800 brzmień i technologię Syntezy Wokalnej.

Młody muzyk ma ogromny wpływ na ostateczny kształt utworu, a przy pomocy instrumentu otrzymywanego na święta może koncertować, a nawet poprowadzić dyskotekę dla znajomych. Może przy tym wykorzystać swój własny głos, tworzyć chóry, dźwięki robotyczne i bawić się brzmieniem!

Komentarze

  1. Bardzo fajny pomysł z tym prezentem , nasz syn jest już nastolatkiem i uwielbia wszelkie gry dla tego kupiliśmy mu słuchawki radon 800 z genesisa . Myślę że prezent na mikołaja bardzo mu sie spodoba

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź