TRYB JASNY/CIEMNY

Office 2021 Professional i Windows 11 Pro


Niedawno rozpoczął się rok szkolny. W związku z tym zarówno uczniom, jak i nauczycielom przydadzą się takie programy, jak Word, PowerPoint lub Excel.


Niedawno rozpoczął się rok szkolny. W związku z tym zarówno uczniom, jak i nauczycielom przydadzą się takie programy, jak Word, PowerPoint lub Excel. Firma Microsoft oferuje różne pakiety biurowe, które zawierają wspomniane programy, ale też inne funkcje, które są pomocne w codziennej pracy.

Office 2021

Office 2021 Professional został zaprojektowany z myślą o uczniach, studentach i pracownikach, którzy na co dzień potrzebują programów i narzędzi do różnych czynności biurowych. Jest dostępny w trzech wersjach, które różnią się pod kątem ceny oraz zawartością: Home/Student, Home/Business i Professional. Wariant Professional jest dedykowany przedsiębiorstwom. Home/Business został stworzony z myślą o firmach, ale też osobach prywatnych. Podstawowa wersja pakietu, czyli Home/Student, obejmuje dostęp do aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Office 2021 może być używany w domu i w szkole. W przypadku domowo-szkolnej wariacji będzie to duże ułatwienie ze względu na uczniowskie obowiązki, w tym:

  • pisanie wypracowań (tutaj przyda się Word),
  • przygotowanie prezentacji na zadany temat (PowerPoint),
  • sporządzanie notatek (OneNote).


Warto również rozważyć wariant Home/Business, który oferuje dostęp do usługi Outlook, która ułatwia zarządzanie mailami i kalendarzem, a w efekcie - również czasem. Uczniowie, oprócz lekcji i zadań domowych, chodzą na zajęcia dodatkowe. Nie mówiąc o tym, że chcieliby spędzić nieco czasu ze znajomymi… Rozplanowanie tygodnia i odpowiednie zarządzanie czasem jest kluczowe, a pakiet Office 2021 bardzo to ułatwi. 

Windows 11 Pro

System Windows 11 Pro powstał z myślą o klientach biznesowych, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność. Oczywiście, nie oznacza to, że uczniowie nie mogą z niego korzystać. Windows 11 Pro, w przeciwieństwie do starszych wariacji systemu Windows, posiada nowe, rozbudowane narzędzia, dzięki którym można śledzić najważniejsze informacje ze świata; możliwość zmiany układu okien, dzięki czemu wykonywanie działań stanie się wydajniejsze i bardziej efektywne lub nowy wygląd opcji w ustawieniach, który ułatwia i przyspiesza znalezienie rozwiązania. 

Tanie oprogramowanie, takie jak Office 2021 Professional lub Windows 11 Pro, jest dostępne na stronie teamnet-software.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź