TRYB JASNY/CIEMNY

Pierwszy dzień jesieni ramka do druku

pierwszy dzień jesieni ramka do zdjęć do druku

Jesień właśnie zawitała na Dzieckiem bądź z darmową ramką powitalną z elementami jesieni, którą możecie pobrać i wykorzystać w swojej pracy edukacyjnej oraz podczas obchodów pierwszego dnia jesieni. Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę z jesienną fotografią!


Powitanie jesieni w domu, żłobku, przedszkolu i szkole


Moja jesienna ramka powitalna jest wyjątkowa z kilku powodów: przynosi nastrój i urok jesieni prosto do Waszego domu, sali lub do klasy. Kolorowe liście, kasztan, dynia i urocze przedstawienie jesieni jako małej dziewczynki - doskonale wpisują się w ten magiczny czas.

Jesienne elementy należy wyciąć i nakleić na ramkę zbitą z listewek lub z zrobioną z kartonu. Następnie ustawiamy w środku dzieci i robimy im pamiątkowe zdjęcia.

Jeżeli szukacie jesiennej fotobudki do zdjęć, taka ramka również sprawdzi się idealnie! Wystarczy wyciąć ilustracje i dokleić do nich patyczki.

Jesień to czas cudownych odkryć, nauki i twórczości. Jesienna ramka powitalna jest idealnym sposobem na rozpoczęcie tej przygody. Zachęcam Was do udostępniania Waszych jesiennych zdjęć, abyśmy mogli cieszyć się razem tą magiczną porą roku. Gotowi? Wszystkie dary jesieni czekają na Waszą wyobraźnię!


Jesienna ramka do pobrania TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź