TRYB JASNY/CIEMNY

Przyciągaj klientów dzięki atrakcyjnym dmuchańcom – jak wybrać idealne modele dla swojej firmy?


Zarówno młodsi, jak i nieco starsi uwielbiają bawić się na dmuchańcach. Kolorowe, nadmuchiwane konstrukcje mają wielu fanów i nawet z daleka przykuwają wzrok przechodniów, zapraszając do wyśmienitej zabawy. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm decyduje się na zakup własnej dmuchanej atrakcji, a następnie wypożyczanie jej lub udostępnianie gościom turystycznej lokacji. Jeśli chcesz, by wybrane przez Ciebie dmuchańce cieszyły się powodzeniem wśród odwiedzających, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najważniejszych cech atrakcji dmuchanych, które w mgnieniu oka pozwolą Ci znaleźć idealny model dla Twojej firmy.


Atrakcyjny wygląd dmuchańca, czyli jaki?

Goście rozmaitych wydarzeń lub turystycznym lokacji najwięcej uwagi poświęcają tym atrakcjom dmuchanym, które prezentują się najlepiej na tle pozostałych. Jeżeli wiec pragniesz skutecznie przyciągać klientów, upewnij się, że Twoje dmuchańce prezentują się szczególnie efektownie. Im większe i bardziej złożone są atrakcje, tym mocniejsze zainteresowanie budzą. Jeśli nie masz miejsca na bezpieczne rozłożenie dużego dmuchańca, nic straconego! Wystarczy, że wybierzesz mniejszy model o ciekawej konstrukcji, na przykład dmuchaniec typu combo (połączenie skakańca ze zjeżdżalnią).

Świetnym sposobem na urozmaicenie przestrzeni wydarzenia lub obiektu będą dmuchańce tematyczne. To, co wyróżnia te egzemplarze, to design nawiązujący do jednego ze znanych i lubianych przez dzieci motywów. Mowa tu na przykład o dmuchańcach w kształcie statku pirackiego lub modeli inspirowanych światem dzikiej przyrody, na przykład z nadrukami przedstawiającymi zwierzęcych mieszkańców dżungli czy sawanny. Największe wrażenie zawsze robią modele wyposażone nie tylko w dekoracje 2D, ale i 3D.

Jak duży powinien być dmuchaniec dla Twojej firmy?

Wielkość dmuchańca powinna być podyktowana Twoimi potrzebami oraz możliwościami. Przed zakupem określ, jak dużym terenem dysponujesz i wybierz taki model atrakcji, który będziesz mógł bezpiecznie rozłożyć, zachowując dwumetrową odległość od ścian, innych konstrukcji lub potencjalnie niebezpiecznych elementów. Zastanów się także, gdzie będziesz przechowywać dmuchańca po zakończeniu sezonu. Atrakcje powinno się składować w suchym miejscu, w którym nie będą narażone na kontakt z substancjami i materiałami, które mogłyby je uszkodzić.

Większe modele świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie spodziewamy się wielu gości. Aby unikać kolejek do dmuchańców, można zdecydować się na przykład na zjeżdżalnie o podwójnym torze lub zakup kilku atrakcji.

Wybierz dmuchaniec dobrej jakości i zachwycaj swoich klientów

W atrakcje dmuchane najlepiej zaopatrywać się u renomowanych, europejskich sprzedawców. Dzięki temu można mieć pewność, że modele wykonane są z bezpiecznych materiałów i pozwolą Twojej firmie czerpać zysk z ich udostępniania przez wiele lat. Przykładem uznanego polskiego dostawcy jest wrocławska firma GunGan, w której ofercie można znaleźć rozmaite dmuchańce plenerowe oraz wodne.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź