TRYB JASNY/CIEMNY

10 miłych rzeczy, które musisz zrobić dla Twojej drugiej połówki

 

miłe rzeczy dla ukochanej osoby

Każda osoba, która pozostaje w stałym związku musi mieć świadomość, że relacja wymaga ciągłej pracy nad jej jakością. Tylko dbając o osobę, którą kochamy możemy liczyć na wzajemność. Dlatego też warto zadbać o drobne, miłe gesty, które pokażą naszemu partnerowi, że jest dla nas ważny i żywimy do niego ciepłe uczucia. Niestety, w codziennym biegu czasem trudno jest nam wymyślić w jaki sposób możemy zrobić coś miłego dla swojej drugiej połówki. Przygotowaliśmy więc krótki poradnik, w którym zamieściliśmy 10 miłych rzeczy, które z pewnością ucieszą twojego partnera.1. Śniadanie do łóżka

Nie ma nic bardziej romantycznego niż obudzić się rano z przysmakami podawanymi przez ukochaną osobę. Zaskocz swoją drugą połówkę śniadaniem do łóżka, przygotowanym z miłością. Świeże owoce, tosty, jajka oraz ulubiona kawa z pewnością wywołają uśmiech na twarzy ukochanej osoby.

2. Doceniaj starania

Większość z nas obciążona jest nadmiarem obowiązków, przez co na co dzień czujemy się przemęczeni. Nic więc dziwnego, że zauważamy tylko to, co sami zrobiliśmy w domu czy dla drugiej osoby zupełnie zapominając, że nasz partner także się stara. Warto to zmienić. Jeśli widzisz, że ukochana osoba odciąża cię z domowych obowiązków, stara się i wspólnie dba o gospodarstwo domowe warto zauważyć to i docenić. Słowo “dziękuję” potrafi prawdziwie uskrzydlać i daje energię do dalszych starań.

3. Spontaniczne wiadomości

Nie zawsze mamy możliwość spędzać ze sobą poranki i wieczory. W takiej sytuacji warto dać drugie połówce znać, że myślimy o niej i jest dla nas ważna. Miły SMS na przebudzenie czy romantyczne życzenia na dobranoc to prosty sposób, by partner poczuł się potrzebny i kochany.

4. List miłosny

W erze komunikacji elektronicznej i kontaktów za pośrednictwem komunikatorów warto wrócić do tradycyjnych listów. Napisz list miłosny, w którym wyrazisz swoje uczucia i podziękowanie za to, że jesteście razem. To gest, który zostanie zapamiętany na długo.

5. Masaż

Zaskocz swoją drugą połówkę odprężającym masażem po ciężkim dniu. To doskonały sposób na relaks i odprężenie. Warto użyć olejku do masażu i zapalić świece by stworzyć atmosferę spa w waszym własnym domu.

6. Przygotowanie ulubionego posiłku

Każdy z nas ma ulubione danie, które zawsze poprawia mu humor. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu partnerowi przygotuj je dla niego. Z pewnością będzie to bardzo przyjemna niespodzianka, która zostanie doceniona.

7. Dotyk pełen uczuć

W codziennym pędzie często zapominamy jak wielką rolę odgrywa dotyk. Częste przytulanie się, pocałunki, uścisk dłoni czy nawet delikatne muśnięcie to najprostszy a jednocześnie najskuteczniejszy sposób na przekazanie uczuć do drugiej osoby.

8. Spontaniczny wyjazd

Nic tak nie odpręża jak wspólnie spędzony razem czas. Jeśli wiesz, że przed tobą i twoim partnerem wolne dni zaplanuj spontaniczny wyjazd niespodziankę - nie musi być długi lub kosztowny by znacząco poprawić wasze relacje.

9. Wyjątkowy album

W dzisiejszych czasach większość osób przechowuje zdjęcia w formie cyfrowej na swoich telefonach lub komputerach. Jednak oglądanie ich w tradycyjnej, papierowej formie jest o wiele przyjemniejsze. Stwórz więc piękny album ze wspólnymi fotografiami by przywołać najpiękniejsze wspomnienia.

10. Romantyczna kolacja pod gwiazdami

Jeśli posiadasz dostęp do ogrodu lub balkonu, zorganizuj romantyczną kolację pod otwartym niebem. Udekoruj stół lub koc piknikowy, włącz nastrojową muzykę i wspólnie popatrzcie w niebo planując i marząc. To doskonały sposób na oderwanie się od codzienności.

Treść przygotował portal dla kobiet KobiecyStyl.pl

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź