TRYB JASNY/CIEMNY

Dzień Chłopaka ramka do druku

dzień chłopaka ramka do drukuRamka na Dzień Chłopaka do wydrukowania sprawdzi się zarówno w szkole, przedszkolu, jak i w domu. Dzień Chłopaka obchodzony w Polsce 30 września, to świetna okazja, aby celebrować męskość i przyjaźń, a przy tym wprowadzić do zajęć edukacyjnych element zabawy i twórczości. Przygotowałam dla Was specjalną ramkę na Dzień Chłopaka do wydrukowania, która może być używana zarówno przez nauczycieli, jak i przez rodziców w domu.

Pomysł na Dzień Chłopaka fotobudka


Dzień Chłopaka to czas, aby celebrować przede wszystkim przyjaźń. Przyjęło się, że tego dnia, dziewczynki obdarowują chłopców. Poprzez wspólne zdjęcia w ramce, dzieci mogą rozmawiać o znaczeniu przyjaźni i wzmacniać swoje relacje z kolegami.

Gotowa ramka może być również pięknym prezentem dla przyjaciela lub taty w Dniu Chłopaka oraz służyć jako fotobudka.

Jak korzystać z ramki na Dzień Chłopaka?


Poniżej znajduje się link do gotowych elementów tworzących ramkę do wydruku. Możecie je pobrać i wydrukować w odpowiednim rozmiarze.

Jeżeli nie chcecie jej wykorzystywać do zdjęć, nada się również jako ramka na rysunek dla obdarowywanego chłopaka, list, wierszyk lub krótki tekst.

Ramka na Dzień Chłopaka do pobrania TUTAJJeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście podzielić się swoimi pomysłami na wykorzystanie ramki na Dzień Chłopaka, śmiało piszcie w komentarzach! Wspólnie możemy tworzyć inspirujące i edukacyjne rozwiązania.

Życzę udanej zabawy i pięknych chwil związanych z obchodami Dnia Chłopaka!

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź