TRYB JASNY/CIEMNY

Pasowanie na przedszkolaka dekoracja do druku

 

pasowanie na przedszkolaka dekoracja do druku


Czasem to najmniejsze rzeczy mogą sprawić, że dzień staje się wyjątkowy i pełen radości. W dzisiejszym wpisie dzielę się z Wami darmowym plakatem w formacie PDF, który sprawi, że ceremonia pasowania na przedszkolaka stanie się niezapomniana. Ten uroczy plakat przedstawia trójkę uśmiechniętych małych dzieci w togach i biretach, a po ich obu stronach znajdują się kolorowe ołówki. To idealna dekoracja na tę ważną okazję.

Darmowy plakat "Pasowanie na przedszkolaka"Ceremonia pasowania na przedszkolaka to wyjątkowy moment w życiu naszych maluchów. To chwila, kiedy oficjalnie stają się częścią przedszkolnej społeczności. Dlatego warto zadbać o to, aby ta uroczystość była nie tylko formalnością, ale także radosnym wydarzeniem, które zostanie zapamiętane na długo.

Jak wykorzystać plakat na ceremonii pasowania na przedszkolaka?


Wydrukujcie plakat w wybranym formacie i umieść go w widocznym miejscu, gdzie będzie widoczny dla wszystkich uczestników ceremonii i gości. To będzie punkt centralny dekoracji. Przygotowałam 3 rozmiary: 3A4x3A4, 4A4x4A4, 5A4x5A4.

Plakat może służyć jako tło do zdjęć dla dzieci i ich rodziców. Maluchy będą mogły uwiecznić ten ważny moment na pamiątkę.

Możecie również wykorzystać plakat jako część samej ceremonii. Na przykład, dzieci mogą stanąć obok plakatu, aby uwiecznić swoje pierwsze kroki jako przedszkolaki.


Ceremonia pasowania na przedszkolaka to czas, który dzieci zapamiętają na lata. Darmowy plakat "Pasowanie na przedszkolaka" w formacie PDF jest jednym z elementów, który może uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.


Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź