TRYB JASNY/CIEMNY

Ramka na Dzień Jabłka do druku

dzień jabłka ramka do druku

Dzień Jabłka zbliża się wielkimi krokami, a ja mam dla was coś wyjątkowego. Czy wiecie, że możecie uczynić tę okazję jeszcze bardziej kreatywną i atrakcyjną dla dzieci? Oto darmowa ramka do druku z gotowymi elementami, które możecie wyciąć i nakleić, tworząc niezwykłą dekorację lub narzędzie do nauki.


Dlaczego Dzień Jabłka?

Dzień Jabłka to nie tylko okazja do zabawy i smakowania tego pysznego owocu, ale także doskonała sposobność do nauki. Możemy uczyć dzieci o zdrowym odżywianiu, biologii, matematyce (liczenie pestek), a także rozwijać ich zdolności artystyczne i manualne. Ramka z jabłkami do druku wspomoże Was w tych działaniach.


Jak wykorzystać ramkę na Dzień Jabłka?

Pobierz darmową ramkę do druku. Wydrukujcie elementy ramki i wytnijcie je, ciekawy efekt uzyskacie, jeśli wycinając zostawicie biały margines. To świetna okazja, aby zaprosić dzieci do pomocy! Następnie złóżcie ramkę, składając listewki lub wycinając odpowiednią formę z kartonu.

Wycięte obrazki naklejcie na gotową ramkę. W taki oto sposób stworzycie fotobudkę na Dzień Jabłka!

Mam nadzieję, że ramka do druku przyczyni się do niezapomnianych chwil i wartościowej nauki. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi pomysłami i kreatywnymi rozwiązaniami w komentarzach w social mediach!

Pamiętajcie, że nauka może być zabawą, a każdy dzień jest okazją do odkrywania czegoś nowego. Wesołego Dnia Jabłka! 🍏

Ramka na Dzień Jabłka do pobrania TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź