TRYB JASNY/CIEMNY

Ramka do zdjęć na Dzień Przedszkolaka do druku

 

ramka do zdjęć na dzień przedszkolaka do druku


Ramka do zdjęć to pomysł na urozmaicenie Dnia Przedszkolaka, wyjątkowej okazji do uhonorowania małych uczestników edukacji, którzy każdego dnia przynoszą uśmiech (i inne emocje ;)) twarzom nauczycieli. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, proponuję samodzielne wykonanie ramki do zdjęć z gotowych elementów, które dostępne są do pobrania za darmo. 

Fotobudka na Dzień Przedszkolaka do druku


Ramkę lub fotobudkę wykonacie z łatwością korzystając z gotowych szablonów do pobrania. 
Aby nie musieć tworzyć ramek na różne okazje od zera, polecam sklejenie lub zbicie 4 drewnianych listewek. Drewniane listewki są najpraktyczniejsze i dodają elegancji, ale dla laików zdecydowanie łatwiejszy w obróbce jest karton, z którego również możecie wyciąć ramkę. 

Ramka na Dzień Przedszkolaka do druku


Pobierzcie i wydrukujcie obrazki do ramki. Upewnijcie się, że wydruk jest odpowiednich rozmiarów, dostosowany do Waszych ramek. Plik jak zawsze zapisałam w formacie PDF, co pozwala na wydrukowanie wybranej przez Was wielkości na kartce A4, bez utraty jakości.

Uważnie wytnijcie obrazki z marginesem, korzystając z nożyczek. Wówczas będą wyglądały najciekawiej.

Jeśli wybraliście drewniane listewki, po prostu naklejcie na nich obrazki. Jeśli preferujecie karton lub brystol, wycięcie ramki jest równie proste - wytnijcie ramkę z kartonu, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na zdjęcie.

Dzieci uwielbiają widzieć siebie na zdjęciach, szczególnie w takich uroczych ramkach.

Zdjęcie w ramce stanowi piękną pamiątkę dla dzieci, które mogą zachować na lata, przypominając sobie o swoich przedszkolnych dniach.


Ramka do zdjęć do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź