TRYB JASNY/CIEMNY

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na rodzinny wypoczynek?


Jesień to wręcz idealny sposób na spędzenie aktywnych wczasów ze swoją rodziną. W końcu - kto z nas nie kocha orzeźwiających poranków, szeleszczących pod stopami liści i zbierania kasztanów w pobliskich lasach? Jeśli planujesz późny wypoczynek ze swoimi pociechami – sprawdź na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu.  Za przykład idealnego miejsca dla całej rodziny może posłużyć Hotel Bacówka Radawa & SPA.

Po pierwsze: kierunek

Polska jest niezwykle malowniczym krajem, kryjącym w sobie chłodne wody Bałtyku, jak i strome szczyty Tatr. Pomiędzy dużymi miastami rozpościerają się lasy pełne grzybów, jeziora wypełnione rybami oraz sztuczne plaże, które przywołują wręcz tropikalne skojarzenia. 

Wybierając docelowy kierunek rodzinnych wczasów zastanów się, w którym rejonie kraju cudownie poczują się zarówno starsi, jak i młodsi wczasowicze. Weź pod uwagę ich ulubione aktywności, preferencje pogodowe, uwzględnij długość pobytu i sposób dojazdu. Jeśli Twój maluch cierpi na chorobę lokomocyjną – wybierz pobliski hotel lub obiekt z łatwym i komfortowym dojazdem. Gdy chcesz zaczerpnąć świeżego powietrza – wybierz lokalizację, która udostępnia wiele szlaków turystycznych i spacerowych.

Doskonałym regionem do spędzenia rodzinnego wypoczynku jest województwo podkarpackie, które zachwyca sosnowo-świerkowymi lasami i minimalistyczną zabudową.

Po drugie: hotel 

Kto nie uwielbia wracać do przytulnego pokoju – np. po wielogodzinnym spacerowaniu? Wybierając więc hotel zwróć uwagę nie tylko na jego położenie, ale także standard i udogodnienia, które usprawniają i ułatwiają rodzicom opiekę nad młodszymi i starszymi pociechami.

Idąc za przykładem Hotelu Bacówka Radawa & SPA – obiekt udostępnia zarówno klasyczne pokoje, jak i nowoczesne domki, które urzekają różnorodnymi aranżacjami. Wiele z nich – oprócz podstawowego wyposażenia – posiada dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że pobyt w hotelu jest jeszcze bardziej komfortowy. 

Tak oto w Hotelu Bacówka Radawa & SPA rodzice i ich pociechy znajdą m.in. łóżka dwupiętrowe, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibarek, kapcie, ręczniki, tarasy i ogródki, w których zorganizować można rodzinne ognisko.

Idealny hotel rodzinny powinien odpowiadać więc na potrzeby zarówno młodszych, jak i starszych gości. Upewnij się, że w czasie pobytu obiekt zapewni Ci pełne wyżywienie (uwzględniając przy tym alergie pokarmowe i upodobania smakowe), profesjonalną obsługę, czyste i schludne pokoje oraz szereg dodatkowych atrakcji, z których korzystać będzie cała rodzina.

Docelowo więc Hotel Bacówka - jako doskonale wyposażony 4-gwiazdkowy obiekt - łączy w sobie wypoczynek i przygodę, z której skorzystać mogą również najmłodsi goście!

Po trzecie: atrakcje

Hotel dla dzieci powinien być miejscem, które pobudza wyobraźnie i staje się cudownym tłem dla dziecięcej kreatywności. Ważne jest więc, aby był to obiekty stworzony dla maluchów, które są ciekawe świata i nie znoszą się nudzić. Na wakacjach musisz więc zaplanować każdą minutę rozrywki, dbając o to, że Twoja córka lub syn ucieszy się na widok nowych zajęć, animacji czy sportowych aktywności. 

Tak oto wspomniany już Hotel Bacówka Radawa & SPA oferuje swoim najmłodszym gościom m.in.:

  • Salę Zabaw – idealne miejsce dla aktywnych dzieci, które kochają wspinaczkę i prace plastyczne. 
  • Pokój Klocków – w których to znajdują się tysiące kolorowych klocków, z których zbudować można zamek lub całą fortecę.
  • Salę Kinową – w której to wyświetlane są najpiękniejsze, kultowe animacje.
  • Kącik Małego Czytelnika – dla dzieci uwielbiających kolorowe książeczki i bajki na dobranoc.
  • Basen zewnętrzny – w tym brodziki dla przyszłych pływaków. 
  • Dmuchańce – do skakania i zjeżdżania.
  • Animacje – czyli zajęcia organizowane przez doświadczonych animatorów oraz Maskotkę Bacusia, który dba o to, aby nie schodził uśmiech z dziecięcej twarzy.
  • Wypożyczalnie sprzętu – od quadów, przez rowery, aż po sprzęt wodny.
  • Mini zoo – które umożliwia obcowanie z najmniejszymi mieszkańcami bacówkowego terenu. 
  • Inne – takie jak np. mini golf czy hulajnogi elektryczne, z których skorzystać mogą nieco starsze dzieci.

Szczęśliwy rodzic to szczęśliwe dziecko, dlatego też w hotelu nie powinno zabraknąć atrakcji dla dorosłych. W tym celu Hotel Bacówka udostępnia szeroką ofertę SPA – zarówno w formie zabiegów i masaży, jak i wielogodzinnych kąpieli w basenie i jacuzzi. 

Ostatecznie więc jest to doskonały obiekt dla całej rodziny – zarówno dla aktywnych maluchów, jak i zmęczonych rodziców, którzy szukają spokoju i ukojenia.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź