TRYB JASNY/CIEMNY

Dzień Dyni dyplomy medale

dzień dyni w przedszkoluDzień Dyni jest bardzo wesołym świętem! Po dyniowym konkursie i skończonych zabawach, dzieci ucieszą dyplomy i medale. Wszystkie pobierzecie za darmo, wypróbujcie!


Dzień Dyni dyplom


dzień dyni dyplomPrzygotowałam dwie wersje dyplomów, pierwsza ze skrzatem, który mnie absolutnie zauroczył, a druga z bohaterką końca października, czyli z dynią. 


Dyplomy pięknie prezentują się wydrukowane! 


Oprócz dyplomów pamiątkowych z okazji Dnia Dyni, w pliku do pobrania znajdziecie również dyplomy za udział w konkursie plastycznym na najciekawszą dynię. Jestem przeciwniczką przyznawania miejsc w konkursach plastycznych, ponieważ uważam, że wszystkie bez wyjątku prace, które zrobiły dzieci są wyjątkowe, tak więc zrobiłam dyplomy dla wszystkich uczestników.

Dzień Dyni medale


dzień dyni medaleMedale, odznaki na Dzień Dyni to element, na który najmłodsi zawsze czekają. W końcu nie co dzień otrzymuje się medal! Medale polecam zalaminować, nie zniszczą się w ferworze zabawy i może dotrwają wędrówkę do domu ;) Możecie do nich przyczepić taśmę dwustronną, ale bardziej trwałym rozwiązaniem jest dziurka i wstążka. 

Dzień Dyni dyplomy i medale do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź