TRYB JASNY/CIEMNY

Prezenty na Dzień Dziewczynek

międzynarodowy dzień dziewczynek

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek to nietypowe święto ustalone co roku 11 października, ustalone przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Jego celem jest przybliżenie wyzwań przed którymi stają dziewczynki na całym świecie. Kiedy piszę te słowa, czyli w 2022 roku, Dzień Dziewczynek nie jest jeszcze popularnie obchodzonym świętem, ale w przyszłości na pewno takowym będzie, więc zapraszam Was do pobrania prezentów na Dzień Dziewczynek!

Dzień Dziewczynek napis


W pliku do pobrania na dole wpisu, znajdziecie piękny napis na kwiatkach, który układa się w słowa DZIEŃ DZIEWCZYNEK. Zróbcie niespodziankę swoim dzieciom i podopiecznym zawieszając go w widocznym miejscu.

dzień dziewczynek napisDzień Dziewczynek dyplom


Czy można otrzymać dyplom za bycie dziewczynką? Tak! Małe dziewczynki powinny dostawać od nas mnóstwo słów wsparcia i uznania. Wszyscy wiemy jak trudne jest bycie po kobiecej stronie naszego świata. A magiczny dyplom dla dziewczynki pobierzecie właśnie na moim blogu :D Wydrukowany jest jeszcze ładniejszy niż na podglądzie!

dzień dziewczynek dyplomDzień Dziewczynek medale 


Dzień Dziewczynek w przedszkolu lub w domu to także doskonała okazja, aby uhonorować dziewczynki medalem na wstążce. Medale należy wyciąć, wyciąć dziurkę dziurkaczem i zawiesić ozdobny sznurek lub kolorową wstążkę. Na medalach umieściłam postać małej dziewczynki, syrenkę oraz jednorożca, czyli baśniowe postacie lubiane przez wszystkie znane mi dziewczynki. Być może nie powinno się szufladkować dziewczynek jako wyłącznie lubiące jednorożce i syrenki oraz pastelowe kolory, ale nie znam żadnej dziewczynki, której takie wzory nie przypadłyby do gustu. 

dzień dziewczynek medaleDzień Dziewczynek korona


Z okazji Dnia Dziewczynek mam dla Was również uroczą koronę do druku z napisem "jestem jedyna w swoim rodzaju". Dzięki niej każda dziewczynka może poczuć się jak prawdziwa księżniczka. 

korona dla dziewczynkiDzień Dziewczynek kolorowanki


W pliku znajdziecie również dwie kolorowanki - jedną z jednorożcem, a drugą z syrenkami i morską scenerią. Kolorowanki możecie wręczyć dziewczynkom jako kolejny prezent.

dzień dziewczynek kolorowanki
Materiały na Dzień Dziewczynek do pobrania TUTAJ


Jeżeli szukacie ciekawych pomysłów na zabawy odsyłam do wpisów z okazji Dnia Kobiet :) 

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź