TRYB JASNY/CIEMNY

Walentynkowa fotobudka - stwórz niezapomniane wspomnienia z gadżetami do druku

walentynkowa fotobudka


Po świątecznej fotobudce przyszła pora na fotobudkę walentynkową. Walentynki to idealna okazja, aby stworzyć wyjątkowe wspomnienia. Dzięki naszym walentynkowym propsom do zdjęć, każda fotobudka w szkole lub na imprezie stanie się źródłem niezapomnianej zabawy.


Fotoramka walentynki do druku


Walentynkowe symbole dekoracyjne do zdjęć do druku są łatwe w przygotowaniu i dostosowane do potrzeb nauczycieli oraz organizatorów imprez. Oferuję różnorodne wzory – od romantycznych serc po zabawne napisy. Propsy są świetnym sposobem na ożywienie zdjęć i dodanie im walentynkowego charakteru. Dodatkowo, są to doskonałe narzędzia do nauki przez zabawę, pomagające w rozwijaniu kreatywności dzieci.

Gotowe walentynkowe gadżety do zdjęć nie potrzebują wielkiego nakładu pracy - wystarczy je wydrukować, zalaminować, dokleić patyczek i gotowe! Dzięki nim nie musicie przygotowywać fotobudki z kartonu - potrzebny jest jedynie telefon, szczypta dobrego humoru i uśmiech, aby mieć niezapomnianą walentynkową pamiątkę dla ukochanych, przyjaciół i rodziny.

Zapraszam do pobrania darmowych propsów do walentynkowej fotoramki i tworzenia niezapomnianych walentynkowych zdjęć. Idealne dla szkół, przedszkoli, a także domowych imprez!


W pliku znajdziecie 31 kolorowych dodatków do zdjęć, z których w zależności od wyobraźni wyczarujecie amorkowy klimat :)


WALENTYNKOWA FOTOBUDKA DO POBRANIA TUTAJ

Komentarze

  1. Dziekuje bardzo, materiały super polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. Super bardzo mi się przydało dzieci były zachwycone

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź