TRYB JASNY/CIEMNY

Walentynkowa fotobudka do druku

walentynkowa fotobudka


Po świątecznej fotobudce przyszła pora na fotobudkę walentynkową. Walentynkowe propsy do zdjęć urozmaicą dziecięcą imprezę, obchody walentynek w przedszkolu i szkole i selfie dla bliskich w domowym zaciszu. 
Jeżeli trafiłaś/-eś tutaj jako osoba dorosła, szukająca pomysłów na walentynki, Ciebie również zapraszam do skorzystania z walentynkowych dodatków do zdjęć. 


Gotowe walentynkowe gadżety do zdjęć nie potrzebują wielkiego nakładu pracy - wystarczy je wydrukować, zalaminować, dokleić patyczek i gotowe! Dzięki nim nie musicie przygotowywać fotobudki z kartonu - potrzebny jest jedynie telefon, szczypta dobrego humoru i uśmiech, aby mieć niezapomnianą walentynkową pamiątkę dla ukochanych, przyjaciół i rodziny.


W pliku znajdziecie 31 kolorowych dodatków do zdjęć, z których w zależności od wyobraźni wyczarujecie amorkowy klimat :)


Jeżeli korzystasz ze stworzonych przeze mnie materiałów, będę wdzięczna za udostępnienie posta oraz lajki i komentarze. To daje mi największą motywację do dalszej pracy! :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź