TRYB JASNY/CIEMNY

Świąteczna fotobudka do druku

świąteczna fotobudka


Fotobudki królują nie tylko na weselach i imprezach, od kilku lat świetnie sprawdzają się również w przedszkolu czy szkole. Każde zdjęcie jest weselsze, kiedy dziecko pozuje w fotobudce lub kiedy trzyma zabawne gadżety. Dzieci podczas takich pozowanych sesji, w których dodatkowo mamy do czynienia z elementem zabawy, pięknie się otwierają i mogą wykazać kreatywność.


Fotobudka Boże Narodzenie


Z okazji świąt Bożego Narodzenia przygotowałam kilkanaście śmiesznych gadżetów do zdjęć. Wystarczy wydrukować - najlepiej na grubym papierze - zalaminować, żeby wystarczyło na lata i doczepić wykałaczkę, patyczek lub grubą słomkę taśmą dwustronną lub klejem na gorąco.

Fotobudka mikołajki


Dzięki propsom do zdjęć dzieci będą mogły zamienić się w Mikołaja, renifera, bałwanka, pingwinka, niedźwiedzia, elfa, choinkę, przymierzyć śmieszny kapelusz, okulary w śnieżynki czy dopasować wąsy Mikołaja.


Kolejnym pomysłem jest ramka z napisem #SELFIE, czy widzicie już jaka świąteczna postać ukryła się w nazwie? Do tego pomysłu możecie wykorzystać gotowce ode mnie lub stworzyć większą ramkę z kartonu.Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź