TRYB JASNY/CIEMNY

Dzień Babci i Dziadka fotoramka do druku

dzień babci i dziadka ramka do druku


Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe okazje, aby wyrazić miłość i wdzięczność dla naszych najstarszych bliskich. Co może być lepszym sposobem na uczczenie tych dni niż zrobienie pamiątkowych zdjęć w fotoramce? W tym artykule znajdziecie kreatywny pomysł i proste instrukcje, jak zrobić wyjątkową ramkę do druku na Dzień Babci i Dziadka, która stanie się nie hitem w Waszym domu, przedszkolu, żłobku i szkole.

Ramka do druku na Dzień Babci i Dziadka


Fotoramki to obecnie prawie obowiązkowy element każdej uroczystości z dziećmi. Zdjęcia w ramkach są nie tylko osobiste i unikalne, ale również pokazują zaangażowanie nauczyciela. Fotoramka na zdjęcia to doskonały sposób, aby zachować wspomnienia i podkreślić wyjątkową więź między wnukami a dziadkami.

Jak zrobić fotobudkę na Dzień Babci i Dziadka?

Na pewno będą Wam do tego potrzebne:

- karton lub gruby papier
- nożyczki
- klej
- gotowe elementy do wydrukowania (dostępne na dole wpisu)

Ramka na Dzień Babci i Dziadka

Jeśli pierwszy raz robicie taką ramkę, przyda Wam się instrukcja krok po kroku:

1. Drukowanie: zacznij od wydrukowania dołączonych elementów. Wybierz wzory, które najbardziej odpowiadają Twoim upodobaniom i wydrukuj je potrzebną ilość razy.

2. Przygotuj bazę ramki: użyj kartonu lub grubego papieru jako bazy dla Twojej ramki. Możesz wyciąć ją w dowolnym kształcie - prostokątnym, serca, czy nawet gwiazdy.

3. Dekorowanie: przyklej wydrukowane elementy. Upewnij się, że wszystko jest dobrze przyklejone i pozostaw do wyschnięcia.

5. Wstawienie zdjęcia: na koniec, wstaw wybrane zdjęcie do ramki lub zorganizuj sesję zdjęciową wnuków z dziadkami.


Fotoramka na Dzień Babci i Dziadka to nie tylko piękny prezent, ale również świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną. Dzięki prostym krokom i gotowym elementom do wydrukowania, stworzysz coś wyjątkowego, co z pewnością zostanie zapamiętane przez lata.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź