TRYB JASNY/CIEMNY

Superbohaterowie w świecie klocków: przegląd zestawów LEGO® Marvel

superbohaterowie w świecie klocków

Postacie z produkcji Marvela cieszą się ogromną popularnością na całym świecie! Marka LEGO® przygotowała serię klocków specjalnie dla fanów tych kultowych bohaterów. Dzięki nim każdy bez względu na wiek może przeżywać emocjonujące przygody ze swoimi ulubionymi superbohaterami!Klocki z serii LEGO Marvel dla prawdziwych miłośników tego wyjątkowego uniwersum

Marka LEGO zaprojektowała wyjątkowe zestawy klocków, które zachwycają mnogością detali, precyzją wykonania i niesamowitymi funkcjami. Produkty te wyróżniają się też idealnym odwzorowaniem szczegółów. Seria dedykowana jest wszystkim fanom tego niebywale bogatego uniwersum. Chcesz poczuć się częścią fikcyjnego świata superbohaterów i złoczyńców, toczących ze sobą nieustanną walkę? Poznaj niepowtarzalną serię klocków LEGO Marvel i wciel się w swoją ulubioną postać! 

Zestaw LEGO Marvel Sanctum Sanctorum

Klocki LEGO Marvel Sanctum Sanctorum zapewnią świetną rozrywkę wszystkim dorosłym fanom uniwersum. Zestaw stanowi niemałe wyzwanie dla budowniczych, gdyż w pudełku znajduje się aż 2708 elementów. Imponujące Sanctum Sanctorum zabierze Cię w mistyczny świat Doktora Strange'a. Trójwymiarowa, trzypiętrowa budowla zachwyca detalami i wieloma możliwościami kreatywnej zabawy. Na ostatnim piętrze znajduje się mistyczne muzeum, niżej biblioteka, natomiast na parterze znane z filmu elementy. Rezydencja Doktora Strange'a znakomicie oddaje najbardziej znane sceny z dwóch filmów Marvela, czyli „Avengers: Wojna bez granic” i „Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Stwórz swoją własną wizję znanego domu Doktora, zmieniaj ustawienie ścian, poszczególnych elementów i przygotuj swój własny scenariusz, który wcielisz w życie! Zabawę wzbogacają dołączone do klocków figurki: Doktora Strange’a, Wonga, Iron Mana, Spider-Mana, Ebony Mawa, barona Mordo, ponurego Strange’a, martwego Strange’a i Scarlet Witch. Nie zabrakło też autentycznych dodatków i elementów do ozdabiania. Z tym produktem zaprojektujesz spektakularny dom Doktora Strange'a, z którego wybudowania będziesz dumny! Sanctum Sanctorum to świetny pomysł na prezent dla każdego dorosłego entuzjasty filmów science fiction. Sięgnij po ten zestaw, jeśli chcesz się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu. Zobaczysz, że ułożenie tak skomplikowanej budowli da Ci mnóstwo satysfakcji!

Zestaw LEGO Marvel Ostateczne starcie Spider-Mana

Kolejna propozycja dla miłośników serii LEGO Marvel, tym razem dla osób już od 10 roku życia. Zestaw zawiera 900 elementów, dzięki którym odtworzysz epickie starcie Spider-Mana! Zabawka ta imponuje ilością kultowych superbohaterów i pajęczej sieci. Klocki Ostateczne starcie Spider-Mana to produkt pełen dynamizmu, szybkiej akcji. Układając je znajdziesz się w samym epicentrum ciężkiej walki pomiędzy dobrem a złem, z filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”. To niesamowity zestaw, w którym pojawiają się takie postacie jak: trzy wersje Spider-Mana, Electro, Doktor Strange, Zielony Goblin, Ned, MJ, Doc Ock. To jednak nie wszystko, czym zadziwi Cię ten model klocków od LEGO. Zabawę urozmaicają liczne funkcje, jak podpórki na minifigurki do akcji w powietrzu, miękka pajęczyna, zdejmowany dom. Ostateczne starcie Spider-Mana od LEGO to sposób na wielogodzinną, kreatywną zabawę, która nauczy dziecko cierpliwości w dążeniu do celu. Budowanie klocków doskonale rozwija logiczne myślenie i rozbudza wyobraźnię. Model ten daje gwarancję nieograniczonej zabawy, tworzenia wielu ciekawych scenek, ponadto jest znakomitą ozdobą na półkę!

Zestaw LEGO Marvel Spider-Man Daily Bugle

Następny zestaw z serii LEGO Marvel przedstawiający fenomenalnego, uwielbianego przez miliony dzieci i dorosłych Spider-Mana! Produkt ten dedykowany jest wszystkim dorosłym fanom sympatycznego człowieka pająka. W pudełku znajdziesz aż 3772 elementy, dzięki którym stworzysz wspaniały, trzypiętrowy model budynku redakcji Daily Bugle. Obiekt przepełniony jest licznymi, pełnymi dynamizmu scenami akcji. Unikalnego wyglądu dodają mu realistyczne detale i oryginalne funkcje. Uwielbiasz Marvela i chcesz oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków? Koniecznie zapoznaj się z zestawem LEGO Marvel Spider-Man Daily Bugle. Znajdziesz w nim aż 25 klasycznych postaci z uniwersum Spider-Mana oraz postacie całkowicie nowe! Cały model jest niebywale ambitny, a jego zbudowanie może okazać się dla Ciebie wyzwaniem, na który poświęcisz trochę czasu. Ułożenie modelu kolekcjonerskiego da Ci powód do radości i dumy. Pamiętaj, że układanie klocków to nie tylko znakomity sposób na zabicie nudy, ale także relaks po męczącym dniu. 

Zestaw LEGO Marvel Quinjet Avengersów

Zestaw LEGO Marvel Quinjet Avengersów doskonale odwzorowuje znany wszystkim statek powietrzny superbohaterów. Replika ta zawiera miejsca dla pasażerów i tylną sekcję, wysuwane podwozie, regulowane skrzydła i otwierany kokpit. Zabawka polecana jest młodym budowniczym już od 9 roku życia. Imponujący statek powietrzny zachwyca detalami i daje wiele możliwości tworzenia gwiezdnych starć. Sięgnij po niego, jeśli chcesz latać po galaktyce i przeżywać emocjonujące przygody ze swoimi ulubionymi Avengersami! Statek możesz dowolnie przebudowywać, a za jego sterami mogą zasiąść dołączone do kompletu figurki (Kapitan Ameryka, Thot, Czarna Wdowa, Iron Man, Loki). 

Zestaw LEGO Marvel Hulkbuster

Dorosłym fanom wyjątkowego uniwersum polecany jest też zestaw LEGO Marvel Hulkbuster. To spektakularna, masywna zbroja Hulkbustera MK44 z filmu Marvela „Avengers: Czas Ultrona”. W pudełku znajdziesz aż 4049 elementy, które pozwolą Ci na jej perfekcyjne odwzorowanie. Piękna ciemnoczerwona zbroja, kryje w sobie przestronny kokpit, z którego kieruje nią figurka LEGO Iron Man. Hulkbuster to niewątpliwie bestseller dla dorosłych fanów uniwersum. Kolekcjonerska zbroja zawiera 3 reaktory łukowe oraz w pełni ruchomy tułów. Ozdobny model stanie się wyjątkową dekoracją każdego pokoju, którą z pewnością pochwalisz się innym fanom Marvela!

Seria LEGO Marvel to zestawy klocków, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla fanów popularnego uniwersum w każdym wieku!

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź