TRYB JASNY/CIEMNY

Darmowe zakładki do kolorowania na Dzień Babci i Dziadka – idealny prezent od serca

zakładki dla babci i dziadkaZbliżają się wyjątkowe dni w roku – Dzień Babci (21 stycznia) i Dzień Dziadka (22 stycznia). To idealna okazja, aby pozwolić naszym dzieciom wyrazić swoją miłość i wdzięczność w kreatywny sposób. Dlatego na moim blogu dzieckiembadz.pl przygotowałam coś darmowe zakładki do wydrukowania i pokolorowania!


Zakładki dla babci i dziadka do druku

Zakładki, które dzieci mogą pokolorować i uzupełnić już wcześniej pojawiły się na blogu. Poprzednie zakładki do druku znajdziecie w linku ukrytym w tym zdaniu.

W najnowszej kolekcji znajdziecie cztery wzory zakładek, które dzieci mogą samodzielnie pokolorować i podarować swoim dziadkom jako osobisty i pełen uczuć prezent. Wzory zostały stworzone z myślą o różnych gustach i zainteresowaniach, więc każde dziecko znajdzie coś dla siebie – od prostych motywów kwiatowych po bardziej złożone ilustracje. 

Zakładki są proste w przygotowaniu – wystarczy je wydrukować na dowolnej drukarce i dać dziecku kredki, farby lub flamastry. To wspaniała okazja, aby rozbudzić w maluchach kreatywność i miłość do czytania. 

Zadbałam również o miłą dedykację dla babci i dziadka, aby podczas wzięcia zakładki do ręki na ich twarzach zagościł uśmiech.


Pobierzcie darmowe zakładki już teraz i pozwólcie swoim dzieciom stworzyć coś wyjątkowego dla bliskich!

Zakładki na Dzień Babci i Dziadka do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź