TRYB JASNY/CIEMNY

Wyjątkowy prezent DIY - kalendarz 2024 do druku dla babci i dziadka

 

kalendarz do druku dla babci i dziadka

Czy szukacie wyjątkowego prezentu, który sprawi radość babci i dziadkowi? Mam dla Was idealne rozwiązanie! Kalendarz 2024 do druku, który możecie własnoręcznie przygotować wraz z dziećmi. Ten kalendarz nie tylko pomoże Twoim bliskim w organizacji ich codziennych spraw, ale także stanie się piękną pamiątką, pełną wspólnych wspomnień.

Kalendarz do druku dla babci i dziadka

Kalendarz do druku dla babci i dziadka to nie tylko zwykły kalendarz. To pełen emocji i wspomnień prezent, który możecie stworzyć razem z dziećmi w domu lub na zajęciach w przedszkolu. Każdy miesiąc zawiera unikalną kolorowankę z wizerunkami babci i dziadka, którą wnuki mogą pokolorować. Dodatkowo, na każdej stronie znajduje się inspirujący cytat, który doda energii i pozytywnego nastawienia na każdy nowy miesiąc.

Prezent DIY dla dziadków


Kalendarz to idealny i uniwersalny pomysł na prezent DIY, który pozwoli wnukom na wyrażenie swojej kreatywności i miłości.

kalendarz do druku dla babci i dziadka


Kolorowanki z babcią i dziadkiem 


Każdy miesiąc to nowa, zabawna kolorowanka, która umili czas dziadkom i wnukom. Starałam się, aby na kolorowankach znalazły się różne podobizny babć i dziadków, nieco bardziej unowocześnione również. Mam nadzieję, że takie propozycje przypadną Wam i dzieciom do gustu!

Inspirujące cytaty 


Znajdź słowa, które dodadzą energii i motywacji na każdy dzień roku. Niech te cytaty będą przewodnikiem od wnuków na każdy miesiąc i wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanych.


Nie czekaj! Pobierz darmowy kalendarz z kolorowankami już dziś i spraw, aby ten rok był wyjątkowy dla Twoich bliskich.

Kalendarz 2024 dla babci i dziadka do pobrania TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź