TRYB JASNY/CIEMNY

Super Babcia Super Dziadek

super babcia

Co dać babci i dziadkowi z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka? Przedstawiam Wam propozycję plakatów Super Babci i Super Dziadka!
 
dyplom super babciSuper Babcia i Super Dziadek kolorowanki

super dziadek kolorowankaJaka powinna być super babcia? Jaki powinien być super dziadek? To pytania, na które każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie sam, ponieważ każdy z nas coś innego uznaje za wartościowe u innych ludzi. Plakaty, które zrobiłam składają się z trzech wersji - wersja 1 jest uzupełniona przeze mnie i skierowana do "leniuszków", znajdują się na niej gotowe wpisane cechy super babci i super dziadka. Takich babcię i dziadka wystarczy oprawić w ramkę i świetny prezent gotowy! Wersja 2 to kolorowe postacie na kolorowym tle z pustymi miejscami na cechy, które dzieci uważają za najwłaściwsze. Wersja 3 jest moją ulubioną, ponieważ tutaj dzieci kolorują postacie i wpisują cechy, więc większość pracy wykonują samodzielnie.

super dziadekDodatkowym autem tego pomysłu na prezenty na Dzień Babci i Dziadka są same postacie - wybrałam grafiki, które nieco odbiegają od standardowego przedstawienia obecnego pokolenia dziadków; postacie są młodsze i wyglądają bardziej przebojowo. 

super babcia kolorowanka

Plakaty Super Babcia i Super Dziadek do pobrania TUTAJ

Komentarze

  1. Przydałaby sie wersja do samodzielnego kolorowania ale z wypisanymi cechami, dla dzieci które nie umieja jeszcze pisać ;) a może z taki plakat super babci z miejscem na wklejenie twarzy babcci :))))

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź