TRYB JASNY/CIEMNY

Kreatywny kalendarz dla babci i dziadka - idealny prezent od wnuków!

kalendarz dla babci i dziadka do druku


Kalendarz dla babci i dziadka to prezent, po który najczęściej przychodzicie na bloga. Kiedy myślimy o prezentach, ważne jest, aby były one praktyczne i osobiste. Podobnie jak wybór idealnego materaca, który jest kluczowy dla dobrego snu, tak personalizowany kalendarz będzie codziennym przypomnieniem o miłości i bliskości rodziny. Dowiedz się więcej o wyborze idealnego materaca tutaj. Nie ma się co dziwić kalendarz do druku będzie nie tylko praktyczny, dzięki kolorowankom i pustym miejscom do uzupełnienia przez wnuki, każdego dnia przypomni o miłości i bliskości rodziny.

Kalendarz dla babci i dziadka do druku

Kalendarz zaprojektowany specjalnie z myślą o babci i dziadku, z możliwością personalizacji przez wnuki. Pokolorowany przez dzieci stanie się wyjątkowym akcentem i pamiątką.

Oprócz estetycznego wyglądu, kalendarz jest wyjątkowo funkcjonalny, pozwala spojrzeć na cały rok i ważne wydarzenia rodzinne dzięki formacie A4. Kalendarz jednostronicowy do druku dobrze sprawdzi się w przedszkolu i szkole. Oprócz kalendarza zbiorczego dla babci i dziadka, w pliku znajdziecie również wersję kalendarza dla babci oraz kalendarza dla dziadka

kalendarz dla babci do drukuZamieściłam również kalendarze z pustymi miejscami, idealnymi do wklejenia zdjęcia lub narysowania obrazka przez dzieci.

Kalendarz 2024 na Dzień Babci i Dziadka 


Taka forma kalendarza to również sposób na rozwijanie umiejętności motorycznych i kreatywności u dzieci.

kalendarz dla dziadka do drukuKalendarz to doskonały prezent na święta, urodziny czy Dzień Babci i Dziadka. Jest to coś, co będzie towarzyszyć dziadkom przez cały rok, przypominając o miłości wnuków.

Zapraszam do skorzystania również z wersji miesięcznej kalendarza, gdzie na każdy miesiąc jest na osobnej kartce. Niech każdy dzień w roku będzie wyjątkowy dla Waszych dziadków!

Kalendarz dla babci i dziadka do pobrania TUTAJ

Komentarze

 1. Pięknie dziękuję za kalendarz dla babci i dziadka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne opracowania pomocy dla nauczycieli i do tego chęć dzielenia się swoimi zdolnościami z innym! Bardzo dziękuję za ten miły gest! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za super pomoce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję ślicznie za materiały na Dzień Babci oraz Dzień Dziadka:):) Pozdrawiam serdecznie 😊😉

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź