TRYB JASNY/CIEMNY

Zestaw słodyczy na każdą okazję, poznaj propozycje Wawel

poezja smaku

W ofercie firmy Wawel znajdziesz nie tylko wyśmienite czekolady, wafle i pralinki, ale również całe zestawy słodyczy, które są świetnym pomysłem na prezent. Słodki upominek sprawdzi się zawsze – na urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca czy też Dzień Nauczyciela.


Zestaw słodyczy na każdą okazję można podarować komuś bliskiemu, ale również koledze z pracy, kontrahentowi, pracownikowi czy szefowej. Możesz też sprawić przyjemność sobie. Jakie konkretnie zestawy przygotował Wawel?

Kuferki i skrzyneczki wypełnione słodyczami aż po same brzegi

Kuferek albo skrzyneczka pełna ulubionych słodkości? Kto nie chciałby dostać takiego prezentu! W ofercie od firmy Wawel znajdziesz ich mnóstwo. Jednym z najczęściej wybieranych zestawów jest Krówkowa skrzyneczka, w której znajdują się, tak uwielbiane przez wielu, cukierki o smaku krówki mlecznej. Dla wielbicieli nieco mniej tradycyjnych połączeń w skrzyneczce znajdują się też cukierki Krówka o smaku słonego karmelu, a także standardowa Czekolada Krówkowa oraz cztery MINIczekolady Krówkowe.. Zestaw słodyczy na każdą okazję powinien nie tylko smakować, ale też wyglądać. Dlatego też też całość została zapakowana w przepiękną, białą skrzyneczkę, zamkniętą w celofan.

brazowy kuferek

Szukając gustownego prezentu, możesz zdecydować się na Brązowy Kuferek obwiązany niezwykle elegancką wstążką, ze złotym logo firmy. Jest on dostępny w kilku wersjach. Większość z nich ma dołączany bilecik. Może być na nim dedykacja Dla Ciebie lub Dla Wyjątkowej Kobiety (istnieje także możliwość personalizacji). Jakie znajdują się w nich słodkości? W Brązowym Kuferku z bilecikiem Dla Ciebie Tiramisu zapakowano mnóstwo czekoladek z tym mleczno-kawowym nadzieniem (możesz wybrać mniejszy – gdzie jest ich 350 g lub większy, który zawiera ich aż 800 g). Brązowy Kuferek z bilecikiem Dla Wyjątkowej Kobiety mieści w sobie z kolei 100 g Cukierków Michałków Białych oraz 150 g Galaretek w czekoladzie Mieszanka Krakowska.

Pięknie zapakowany jest również Zestaw prezentowy Dla Ciebie, który jest nieco większy i zawiera słodycze w różnych smakach. To opakowanie Królewskiego Mleczka, paczka Michałków z Wawelu, paczka Mlecznej Krówki, a także dwie czekolady – duża Tiramisu i mała Mleczna.

Wawel przygotował również zestawy słodyczy bez cukru

Jeśli zależy Ci na tym, żeby zaskoczyć osobę obdarowywaną, pomyśl o tym, żeby kupić słodkości w wiklinowym koszu. Jak najbardziej są takie również dla diabetyków i osób dbających o linię. W ofercie od firmy Wawel znajdziesz Zestaw Słodki bez Dodatku Cukru, a w nim 12 wyselekcjonowanych słodyczy. To m.in. kruche wafle przekładane delikatnym kremem o smaku waniliowym i kakaowym, a także czekolady Mleczne i Gorzkie (również w dwóch gramaturach – o wadze 30 i 90 g). Są one zapakowane w szary, wiklinowy kosz, owinięty celofanem. Całości dopełnia ozdobna wstążka. Możesz kupić także Zestaw słodkości bez dodatku cukru zapakowany w ozdobne, tekturowe pudełko.

Zobacz pełną ofertę słodyczy bez dodatku cukru w oficjalnym sklepie Wawel

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź