TRYB JASNY/CIEMNY

Personalizowana bajka dla dzieci - uczyń dziecko bohaterem książki!

personalizowana bajka dla dzieci

Jak by to było stać się bohaterem książki? Czy w ogóle jest to osiągalne? Oczywiście! Dzięki bajkom personalizowanym w zaledwie kilka chwil możesz spełnić marzenia swojego dziecka i uczynić je uczestnikiem wyjątkowej bajki. Sprawdź, jak to zrobić!


Bajki personalizowane - czym są? 

Personalizowana bajka dla dzieci to specyficzny rodzaj książki, którą można zaprojektować samodzielnie dostosowując jej wygląd oraz treść do swoich oczekiwań. W efekcie dziecko, dla którego książka jest tworzona staje się głównym bohaterem opisanej historii. Imieniem malucha zostaje zdefiniowana postać literacka odgrywająca w fabule najistotniejszą rolę, a całość publikacji uzupełniają autentyczne zdjęcia malucha 

Personalizowana bajka dla dzieci - czy warto? 

Bajki personalizowane pozwalają stworzyć oryginalną i jedyną w swoim rodzaju publikację, która nie tylko dostarczy mnóstwa niezapomnianych emocji, ale także może stać się ulubioną książka dziecka i wartościową pamiątką na długie lata. To, co wyróżnia bajki personalizowane to: 

  • możliwość personalizacji i uczynienia dziecka bohaterem historii,
  • wydanie w twardej oprawie, które zabezpiecza książkę przed zniszczeniem,
  • dopracowana szata graficzna i piękne ilustracje spod ręki najlepszych ilustratorów, 
  • autorami bajek personalizowanych są zdolni twórcy literatury dziecięcej, 
  • zdjęcia dziecka nanoszone są metodą druku cyfrowego, dzięki czemu wyglądają naturalnie i doskonale wkomponowują się w strony książki, 
  • szeroki wybór tytułów skierowanych do różnych grup wiekowych, 
  • możliwość dopasowania bajki do indywidualnych upodobań dziecka.

Bajki personalizowane a rozwój dziecka 

Nie od dziś wiadomo, że czytanie książek ma ogromny wpływ na rozwój psychiczny i intelektualny dziecka oraz niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki obcowaniu z książką maluch poszerza słownictwo i rozwija swoje zdolności językowe. Kształtuje umiejętność samodzielnego myślenia i poznaje zależności przyczynowo-skutkowe. Książka dostarcza wiedzy, pozwala poznawać otaczającą rzeczywistość, pobudza fantazję oraz przynosi radość.  

W czym personalizowana bajka dla dzieci jest lepsza od zwykłej książki? Przede wszystkim budzi większą fascynację, potęguje ciekawość, zaskakuje i dostarcza mnóstwa wyjątkowych emocji. “Bo jak to możliwe, że jestem bohaterem bajki?” No właśnie! To niepowtarzalne uczucie bycia w centrum opowieści może być dla dziecka wspaniałym przeżyciem i jeszcze bardziej rozbudzać wyobraźnię. W dodatku bohater bajki, któremu coś się udało lub który uczynił coś nadzwyczajnego pozwala budować pozytywny obraz siebie oraz poprawia samoocenę.  

Bajki personalizowane, dzięki swojej formule, zachęcają do czytania każde dziecko, nawet to, które nie do końca lubi spędzać wolny czas z książką. Dzięki bajce personalizowanej maluch może poczuć się dumnie, a w dodatku otrzymuje nietuzinkową pamiątkę, która może zdobić półkę w domowej biblioteczce przez wiele lat.  

Gdzie kupić bajkę personalizowaną bajkę dla dzieci? 

Personalizowaną bajkę dla dzieci kupisz w sklepie internetowym Empik Foto. Znajdziesz tam wiele fantastycznych tytułów, dzięki czemu z pewnością wybierzesz ten jeden właściwy dla swojego dziecka. Wystarczy wpisać imię malucha, dodać zdjęcia i umieścić je w odpowiedniej konfiguracji. Kreator sprawnie i szybko przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy tworzenia książki. Zamów bajkę personalizowaną już dziś i sprawdź, jak by to było, gdyby Twoje dziecko stało się bohaterem książki! 


Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto.

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź