TRYB JASNY/CIEMNY

Pisanka XXL do druku

pisanka xxl do drukuWielkanocna kolorowanka XXL to niezbędnik zajęć wielkanocnych. Wielkoformatowa kolorowanka nie tylko zapewni dzieciom  rozrywkę, wykonywana w większej liczbie uczestników da możliwość integracji i wczucia się w świąteczny klimat. 

Wielkanocna kolorowanka XXL pisanka


Aktywność w postaci kolorowanki doskonale sprawdzi się podczas ostatniego dnia świątecznych zajęć lub w domowym zaciszu, kiedy świąteczne gotowanie każe zostać na dłuższy czas w kuchni. 

Rysunek przedstawia ogromną pisankę, która wypełnia całą stronę. W zależności od Waszych potrzeb przygotowałam kolorowankę pisanki na 1 stronie, na 9, na 16 i na 25 stronach! Pisanka jest ozdobiona wzorami i motywami wielkanocnymi. 

W puste miejsca na pisance dzieci mogą dorysować własne niewielkie rysunki lub ozdoby w postaci wzorków - kwiatów, liści, kropek, krzyżyków, serduszek. Mogą samodzielnie wybrać kolory i ozdoby aby nadać pisance wyjątkowy wygląd.

Darmowa kolorowanka pisanka XXL jest idealna do pokolorowania kredkami, flamastrami, pastelami czy pomalowania farbkami. Użycie wielu odcieni nada pisance głębię i wyrazistość. Dzieci mogą także eksperymentować z różnymi technikami kolorowania, takimi jak cieniowanie, mieszanie kolorów czy dodawanie efektów specjalnych. 

Pisanka XXL na kolorowance może być okazją do wyrażenia swojej kreatywności poprzez dodanie własnych wzorów i detali. Na poszczególnych stronach dzieci mogą zapisać swoje inicjały lub podpisy albo imiona swoich bliskich. 

Po skończeniu kolorowania pisanka stanie się prawdziwym dziełem sztuki, które można wykorzystać jako dekorację świąteczną a nawet prezent dla bliskiej osoby. 

Jak przygotować pisankę XXL?


Potrzebne będą:

  • kartki A4
  • wybrane przybory plastyczne: kredki, flamastry, farby, plastelina
  • taśma klejąca
  • nożyczki
Arkusze drukujemy i wręczamy dzieciom. Po skończonej pracy, prosimy o odpowiednie ułożenie kartek. Na koniec sklejamy je taśmą. I gotowe! Z tak przygotowaną pisanką dzieci mogą zapozować do pamiątkowego zdjęcia :)

Bawcie się dobrze kolorując pisankę i cieszcie się świątecznym nastrojem!

Pisanka XXL  1 elementowa do pobrania TUTAJ
Pisanka XXL  9 elementowa do pobrania TUTAJ
Pisanka XXL  16 elementowa do pobrania TUTAJ
Pisanka XXL  25 elementowa do pobrania TUTAJ

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź