TRYB JASNY/CIEMNY

Życzenia do laurek Dzień Babci i DziadkaPrezenty na Dzień Babci i Dziadka już przygotowane? Dzieci zadowolone ze swoich mini dzieł sztuki?
Jeżeli odpowiedź na te dwa pytania brzmi "tak" lub nawet jeśli jesteście jeszcze daleko w polu, z pewnością szukacie ostatniego szlifu do dziecięcych podarunków.


Moją kropką nad i, kiedy chodzi o pakowanie wszelkich upominków, są gotowe wydrukowane zawieszki. Zazwyczaj na początku każdego roku szkolnego, zamawiam dwie bele celofanu i papieru do pakowania - szczególnie celofan to prosty sposób, aby każdy prezent wyglądał elegancko i estetycznie. Wystarczy do tego wstążka i gotowe! Do środka razem z dziećmi wkładam lub przyczepiamy gdzieś na wierzchu kolorową zawieszkę z miłym napisem. Wówczas prezent nawet bez otwierania, cieszy oko.


Tak samo sprawa ma się z wklejkami do laurek. Dzieci wycinają je, wklejają do środka, podpisują samodzielnie lub z moją pomocą. Z maluszkami zamiast podpisów często stosuję odbicie rączki w farbie. Wygląda przepięknie i zawsze jednakowo wzrusza :)


A jakie są Wasze ulubione dodatki do laurek i prezentów? Macie takie? Czy uważacie, że to bezsensowna dodatkowa praca? 


Wszystkie materiały do laurek i prezentów TUTAJ.


PS: dodatki do prezentów radzę zalaminować lub wydrukować na grubszym papierze :)

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź