TRYB JASNY/CIEMNY

Kosz na pampersy jako nowoczesny i praktyczny gadżet dla rodzica
Pieluszki dla małych dzieci
to jeden z ważniejszych artykułów higienicznych pierwszej potrzeby. Dzieci używają średnio pieluszek od urodzenia przez 2,5 do 3 lat, od kilku do kilkunastu sztuk dziennie.

Kosz na pieluchy to nowoczesne i wygodne rozwiązanie

Daje to dużą skalę, jak również stwarza problem utylizacji takich pieluszek, których nie tylko jest dużo, ale również często mają nieprzyjemny zapach, który roznosi się po całym mieszkaniu.

Dlatego warto zdecydować się na praktyczne rozwiązanie jakim jest kosz na pampersy, zamiast używać plastikowych woreczków na pieluchy czy wrzucać je do kosza w łazience, który może szybko się zapchać, a poza tym nie eliminuje zapachów.

Dbaj o środowisko i postaw na kosz na pieluchy zamiast jednorazowych woreczków

Kilkanaście sztuk dziennie pieluszek to oczywisty problem ich utylizacji. Na rynku są dostępne jednorazowe, zapachowe woreczki jednorazowe na pieluszki. Jednak takie rozwiązanie jest mało ekologiczne i generuje niepotrzebny plastik.

Znacznie wygodniej jest używać jednego, specjalnego kosza na pieluchy, który pochłania zapachy, jest pojemny i pomieści nam wiele pieluszek, a przy okazji ma antybakteryjne właściwości. To wszystko rozwiązuje kilka problemów i jest wygodą dla rodzica, dla którego przewijanie to czynność, którą wykonuje nawet kilkanaście razy dziennie.

Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu w domu i codziennym wyrzucaniu pieluszek

Przede wszystkim zatrzymuje zapachy, co jest naprawdę ważne, bo pieluszki potrafią intensywnie roznosić zapachy nawet na całe mieszkanie.

Bywa to bardzo kłopotliwe, bo zazwyczaj pieluszki są wyrzucane w łazience i dodatkowo zapach się umacnia, przez to, że jest duża wilgotność. Przyjemny zapach w domu to ważna sprawa i większość osób dba o to, aby przyjemnie się mieszkało i w pachnącym wnętrzu.  
Kosz na pampersy jest łatwy w obsłudze i nie trzeba skomplikowanych ruchów aby wrzucić pieluszki.

Jego pojemność jest naprawdę duża, bo pomieści do 25 pieluszek, co daje nam komplet na 2, a nawet 3 dni w przysiółku starszych maluchów. To czysta oszczędność czasu dla rodzica, który nie musi codziennie wyrzucić pieluszek i chodzić z nimi do śmietnika na zewnątrz.

Wygodna obsługa zwiększa bezpieczeństwo i kosz nie wymaga używania dodatkowych wkładów

Możliwość obsługi jedną ręką, w oczywisty sposób zwiększa bezpieczeństwo używania, bo rodzic zabezpiecza dziecko, a drugą ręką wyrzuca pieluszkę. Jak wiadomo, przewijanie zazwyczaj odbywa się na pewnej wysokości i trzeba dużo czynności wykonywać dwiema rękami, a jedną mieć wolną do zabezpieczenia w odpowiednim momencie.Rodzice oczekują nowoczesnych rozwiązań, które uwolnią czas związany z obsługą dziecka, na inne czynności typu zabawa z dzieckiem czy po prostu czas dla siebie lub obowiązki domowe.

Opatentowany kosz na pieluchy ułatwia życie rodzicom

Czynności higieniczne przy małym dziecku to podstawa. Wiedzą o tym rodzice zarówno niemowlaków, jak i nieco starszych dzieci. Mija wiele miesięcy, zanim dziecku opanuje samodzielną naukę toalety, a do tego czasu musimy sobie ułatwić przewijanie.

Opatentowany model kosza na pieluchy Magic jest odpowiedzią dla zabieganych rodziców, którzy muszą dzielić czas między czynności higieniczne, karmienie i zabawę z maluchem, a obowiązki domowe.

Posiada on pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co jest bardzo ważne i ułatwia wybór dla rodzica. W przypadku dzieci, stawia się na produkty najwyższe jakościowo.

Przewijanie w skali dnia może zajmować nawet godzinę, więc warto, a nawet trzeba ułatwiać sobie tą czynność tak, jak to tylko jest możliwe. Nowoczesne gadżety takie jak kosz na pieluchy Magic, to nie tylko kaprys, ale wręcz niezbędny sprzęt dla rodzica. 

Kosz Magic pasuje do każdego wnętrza 

Kosz jest bardzo estetycznie wykonany i dostępny w kilku przyjemnych kolorach: białym, jasnoszarym i ciemnoszarym, niebieskim i różowym. Dzięki swojemu designowi, będzie pasował do każdego wnętrza i dyskretnie przechowa pieluszki wewnątrz.

Kolory dają wybór opcji dla płci dziecka lub można zdecydować się po prostu na model unisex, który już całkiem zgra się z wnętrzem i nie będzie się wyróżniał. Prosta stylistyka i stonowane kolory sprawią, że nie trzeba się wahać między kolorowym plastikiem, a wygodą.

Design to istotna kwestia przy wyborze sprzętów dla dzieci, bo często są one nadmiernie kolorowe i krzykliwe, co nie każdy polubi, a szczególnie właściciele minimalistycznych wnętrz.

Na ogół rodzice małych dzieci mają dość dużo różnych sprzętów w domu usprawniających opiekę nad dzieckiem, na przykład foteliki do karmienia, kołyski, maty edukacyjne i wiele innych. Stąd liczy się również oszczędność miejsca i stonowany design. 

Komentarze

Polecam

instagram @dzieckiembadz

Copyright © Dzieckiem bądź